Buvusią žmoną vedęs Stanislavas Stavickis-Stano: „Balius bus. Bet ne antradienį“

Stanislavas Stavickis-Stano su žmona Indre 2008 m.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-09-25 12:29
Skyrybos dar nieko nereiškia – tą antradienį įrodė dainininkas, dainų autorius Stanislavas Stavickis-Stano (36) – jis vedė savo buvusią žmoną Indrę Bartkutę (30).

Ceremonija surengta Vilniaus santuokų rūmuose. Kaip portalui Žmonės.lt sakė Stano – širdis virptelėjo ir šį kartą: „Juk reikėjo sakyti priesaiką“. 

Po ceremonijos šeima su savo mažaisiais vaikais nuvyko į kavinę arbatos. 

Šis tas ypatingo numatyta netolimoje ateityje. 

„Balius bus, bet juk ne antradienį“, – smagiai kalbėjo dainininkas. 

Prieš dešimt metų – 2008 m. rugsėjo 19 d. – Vilniaus  Šv. Mikalojaus bažnyčioje Stano vedė savo mylimąją Indrę Barkutę. Tačiau santuoka iširo – pora išsiskyrė net oficialiai. 

Apie savo žingsnį Stano pranešė socialinėje paskyroje viską paaiškindamas.

„Prieš 10 metų mudu su Indre Stavickiene prisiekėme būti kartu amžinai, kol mirtis mūsų neišskirs. Tačiau giltinės su dalgiu nesulaukėm ir išsiskyrėme (oficialiai) jau po gerų poros metų. Atrodė, kad jau visam laikui. 

Tuo metu turėjome vieną vaiką – Ričardą. Šiandien pas mus jau trys vaikai Ričardas, Adomas ir Joana. 

Dabar Ričardas su Adomu mokykloje ir darželyje, o mes su Joana, su Indre ir su tais pačiais liudininkais kaip ir prieš dešimt metų (Tadas Bruzgulis ir Svetlana Stavickaja) einam į „zagsą“. 

Labai tikimės, kad mus vėl sutuoks. Taip, tai tėra formalumas, bet tas formalumas įrėmina dešimt neįtikėtinų metų su tokiais beprotiškais likimo vingiais ir išbandymais, kad atrodytų dviem žmonėms to ryškiai perdaug. Bet, pala, nebe dviese, mes jau penkiese, atlaikysim dar trigubai tiek. O aš supratau, kad per daug naivu manyti, jog mano gyvenimas tik mano rankose. Per daug nuostabių dalykų atsitinka gyvenime. Esu dėkingas“.

Dainininkas Stano / Karolio Bakūno nuotr.
Dainininkas Stano / Karolio Bakūno nuotr.
Žmonės.lt

Naujausi straipsniai