Buvusią manekenę Medą Jonaitytę po skyrybų užgulė našta – ji neturi iš ko sumokėti vyrui priteistos kompensacijos

Meda Jonaitytė / Juliaus Kalinsko / 15min nuotr.
Autorius: Saulius Chadasevičius
Publikuota: 2014-01-13 18:31
Su Vėju Raulu Anaya išsituokusi praeityje garsi manekenė Meda Jonaitytė neišgali sumokėti buvusiam vyrui iš jos priteistos kompensacijos.

Skyrybų byloje iš Medos Jonaitytės dabar jau buvusiam jos sutuoktiniui priteista solidi kompensacija manekenei tapo per didele finansine našta. Ieškodama išeities iš padėties, modelių agentūros „Image Group model management“ bendraturtė vėl kreipėsi į teismą.

Pirmadienio pavakarę Vilniaus miesto apylinkės teismas išnagrinėjo 36 metų M.Jonaitytės ir jos advokatės prašymą dėl mokėjimų išdėstymo.

Tai reiškia, kad su televizijos „Tele-3” įkūrėjos Liucijos Baškauskaitės sūnumi išsituokusi moteris negali pervesti buvusiam sutuoktiniui visos sumos iš karto, o nori atsiskaityti dalimis.

Žmonės.lt primena, kad 2013 m. lapkričio mėnesį Lietuvos Aukščiausiasis Teismas M.Jonaitytei nurodė sumokėti per 16 tūkst. litų kompensaciją už bendrosios jungtinės nuosavybės vertės sumažėjimą. Moteris buvo įpareigota padengti buvusiam vyrui ir poros tūkstančių litų bylinėjimosi išlaidas.

Atsižvelgdamas į visą bylos medžiagą ir V.R.Anaya pateiktą atsiliepimą į šį prašymą, apylinkės teismas dabar tikriausiai nustatys terminą, iki kada M.Jonaitytė turės atiduoti pinigus, ir apskaičiuos kas mėnesį mokėtinas įmokas.

Pirmadienį nei M.Jonaitytė, nei jai atstovaujanti teisininkė į posėdį neatvyko.

Sprendimą dėl mokėjimų išdėstymo dalimis teisėja Lidija Valentukonytė žada skelbti kitą dieną.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai