Buvusį vienuolyną už 14,5 mln. JAV dolerių nusipirkusi Katy Perry įsivėlė į konfliktą su vienuolėmis

Katy Perry nusipirko buvusį vienuolyną / „Vida Press“ ir „Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2015-07-03 08:00
Daugiausia pasaulyje uždirbanti dainininkė Katy Perry (30 m.) birželį už 14,5 mln. JAV dolerių (13,1 mln. eurų) nusipirko buvusį vienuolyną, kurį žada paversti savo namais. Deja, ši mintis nelabai patiko dviem vienuolėms, kurios iki šiol čia gyveno, tad su jomis dainininkė bylinėsis teisme.

Los Felize esantį vienuolyną Katy Perry praėjusią savaitę nusipirko iš Los Andželo arkivyskupo Jose Gomezo.

TAIP PAT SKAITYKITE: Pasižvalgykite po naujus Beyonce ir Jay Z namus, įrengtus buvusioje bažnyčioje

Šį sandorį užprotestavo dvi vienuolės sesuo Rose ir sesuo Rita, čia gyvenusios nuo 2011-ųjų, mat, jų įsitikinimu, tik jos turėjo legalias teises parduoti kam nors vienuolyną. Ką jos ir padarė kelios dienos prieš Katy Perry nusiperkant vienuolyną... Jį vienuolės už 15,5 mln. JAV dolerių (14 mln. eurų) pardavė vietos verslininkei Danai Hollister.

Kas iš tikrųjų turėjo teisę parduoti vienuolyną, nuspręs teismas, tačiau praktiškai nėra abejonių, kad vienuolynas liks Katy Perry rankose.

Arkivyskupo Jose Gomezo advokato teigimu, sandoris tarp jo kliento ir dainininkės buvo visiškai teisėtas, ir tiek teisėjas, tiek Vatikanas šioje byloje bus Katy Perry pusėje.

Žurnalo „Forbes“ skaičiavimais, Katy Perry šiemet yra daugiausia pasaulyje uždirbanti dainininkė – jos banko sąskaita per pastaruosius metus papilnėjo net 135 mln. JAV dolerių.

Vida Press nuotr.
Vida Press nuotr.
Žmonės.lt

Naujausi straipsniai