Buvusi „TV Pagalba“ žvaigždė Neringa Mažeikienė vėl apsivilko gelbėtojos uniformą

Neringa Mažeikienė seriale „Bruto ir Neto 2“
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-02-22 11:38
Visuomet žavi ir besišypsanti buvusi laidos „TV Pagalba“ žvaigždė Neringa Mažeikienė prisiminė senus laikus ir vėl apsivilko raudoną gelbėtojos uniformą. Tiesa, šįkart Neringai su tikromis lietuvių šeimos problemomis susidurti neteko – mat gelbėtoja ji tapo tik prieš komiško televizijos serialo „Bruto ir Neto 2“ filmavimo kameras.

Pasak aktore tapusios moters, vaidindama šiame seriale ji prisiminė darbą televizijoje, kuomet ne visada galėdavo jaustis saugi.

Trečiadienio vakarą TV3 žiūrovai turės galimybę išvysti dar vieną apie du nutrūktgalvius draugus – Bruto ir Neto – pasakojančio serialo seriją, kuriame epizodinį vaidmenį atliko ir N.Mažeikienė.

„Aš ir vėl buvau gelbėtoja. Nuo to turbūt ir pradėjau savo karjerą, tad dabar taip trumpam grįžau į praeitį“, – šypsodamasi sakė moteris.

Tai jau ne pirmoji N.Mažeikienės patirtis filmavimo aikštelėje. Moteris tikino besidžiaugianti aplinkinių profesionalumu.

„Manau, kad esu labai draugiška, komunikabili ir tai jau nėra pirmas darbas – esu vaidinusi ir kituose serialuose. Tai mane visada traukia, visada įdomu, o dar įdomiau yra dirbti su šios srities profesionalais. Savęs profesionale šioje srityje nelaikau, esu mėgėja, kuriai filmavimo aikštelėje tiesiog labai smagu. Man vaidyboje įdomiausia tai, kad gavęs vaidmenį į jį turi įsijausti. Be to, čia gali būti labai bloga, gali būti neištikima, pikta ir ant tavęs niekas nesupyks, niekas nepasmerks, nes tai jau nebe tu, tai – tavo personažas“, – sakė N.Mažeikienė.

Prisimindama darbą netikėtumų kupinoje laidoje „TV Pagalba“ N.Mažeikienė pasakojo, kad seriale nufilmuota scena – iš tiesų panaši į tas, su kuriomis jai tekdavo susidurti. Tiesa, serialo filmavimo aikštelėje pavyko išvengti realių grėsmių ir pavojų.

„Iš tikrųjų tai buvo net labai panašu į tai, kas vykdavo tada, kai aš dirbau „TV Pagalboje“. Pakliūdavome į tokias situacijas, kai tie žmonės, pas kuriuos važiuodavome, būdavo ir pikti, ir agresyvūs. Kai kurios darbo situacijos būdavo net pavojingos ir nežinodavai, kuo viskas gali baigtis. Seriale aš atsidūriau panašioje situacijoje, tik pagal scenarijų jau žinojau, kad tikrai manęs neužpuls“, – atviravo N.Mažeikienė.

Moteris neslėpė, kad darbo televizijoje jau pasiilgo, tačiau pasirinkimo iš jos pasitraukti nesigailėjo – juk leido laiką su šeima: „Viskas priklauso nuo pasiūlymų. Aš turbūt per ilgai užsibuvau motinystės atostogose, bet labai džiaugiuosi, nes daug laiko galiu skirti savo šeimai, vaikams. O tokios patirtys įneša į mano gyvenimą kažką įdomaus, kitokių spalvų.“

„Bet, kaip sakoma – nereikia varyti Dievo į medį, nes gyvenime visko neturėsi. Jei šiandien aš galiu labai daug laiko būti su šeima, tai kol kas turiu mažiau darbo, jeigu aš kažkada labai daug dirbsiu – prarasiu dalį laiko, skirto šeimai. Gyvenime žmogus niekada neturės visko, bet aš stengiuosi į tai žiūrėti labai teigiamai ir priimti tai, ką man duoda gyvenimas. Tuo džiaugiuosi ir esu laiminga“, – pridūrė žinoma moteris.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai