Buvusi „Tulpinių“ vadeivos Algimanto Vertelkos mylimoji Vilija Stankiuvienė „Misis Lietuvos“ karūną laiko juodai dienai

Vilija Stankiuvienė / LNK nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2013-10-11 14:14
LNK laidoje „KK2 penktadienis“ – įspūdingiausių Lietuvos moterų bei merginų desantas susitiks su grožio konkursų režisieriumi Vyteniu Pauliukaičiu. Laidoje dalyvaus 1995 metais gražiausia pasaulio lietuvaite išrinkta Asta Muralytė, konkurse „Gražioji vilnietė“ 2-ąja vicemis tapusi Jurga Anusauskienė, „Mis Lietuva 1996“ Sandra Chlevickaitė, „Misis Lietuva 1992“ Vilija Stankiuvienė, „Mis Lietuva 2002“ Vaida Griškaitė-Česnauskienė, „Mis Lietuva 2008“ Gabrielė Martirosianaitė, šių metų gražiausia lietuvaite išrinkta Rūta Elžbieta Mazurevičiūtė ir net du kartus „Misis Lietuva“ žibėjusi Dana Kuncevičiūtė.

„KK2 penktadienio“ vedėjams moterys bei merginos pripasakos įdomiausių, niekada negirdėtų istorijų apie grožio konkursų užkulisius. Pavyzdžiui,  Dana Kuncevičiūtė atskleis, kodėl dalyvaudama „Misis Lietuva“ konkurse ji pasididino krūtinę ir pareiškė, kad „kiekviena moteris yra kalė“.

O Jurga Anusauskienė prabils apie tai, kaip iš gražuolių buvo konfiskuojami jų laimėti prizai. Audringa diskusija įsiplieks tada, kai į studiją žengs  žinomas grožio konkursų režisierius Vytenis Pauliukaitis.  Jis neslėps, kad dauguma „KK2 penktadienio“ studijoje sėdinčių gražuolių – jo mokinės, augintinės. Kai kurios – ne tik išgirtos, bet ir nuo Pauliukaičio gavusios nemažai pylos.

Štai, pavyzdžiui, pamatęs Daną Kuncevičiūtę Vytenis atvirai pasakys, kad į „Misis Lietuva“ konkurso repeticijas ji atsivesdavo mažytę dukrą. Ir ta dukra  kai ką darydavo geriau nei pati Dana.

Dar daugiau aistrų įsiplieks tada, kai  kalba pakryps apie gražuolių karūnos kainą. Pavyzdžiui, buvusi „Tulpinių“ vadeivos Algimanto Vertelkos mylimoji, tituluota gražuolė Vilija Stankiuvienė prisipažino „Misis Lietuvos 1992“ karūną iš sidabro, su inkrustuotu dideliu gintaru, laikanti kaip investiciją juodai dienai. 

„Visa Lietuva žinojo, kad imu kyšius“, – atvirai pasakys V.Pauliukaitis. Ar tai reiškia, kad gražuolės karūną įmanoma... nusipirkti? Ir kodėl pirmųjų grožio konkursų organizatorės Jūratės Vilimienės gyvenimas virto tragedija?

„KK2 penktadienis“ jau šį vakarą 19.30 tik per LNK!

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai

Deivydas Praspaliauskas ir jautiena / Teodoro Biliūno nuotr. ir stop kadras

Reklama

Šašlykai

Reklama