Buvusi „Spice Girls“ narė Mel B išsikraustė iš šeimos namų: įtariamas vyro smurtas

Mel B ir Stephenas Belafonte / AFP/„Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2014-12-16 16:49
Buvusios „Spice Girls“ narės Mel B (39 m.) ir jos vyro Stepheno Belafonte santuoka pakibo ant plauko: pranešama, esą vyras smurtavo prieš dainininkę ir ši jau išsikraustė iš bendrų šeimos namų Londone.

Gandai apie nemalonumus Mel B šeimoje pradėjo sklisti praėjusį savaitgalį, kai dainininkė šeštadienį nepasirodė britiškojo „X Faktoriaus“, kuriame teisėjauja, pusfinalyje dėl neįvardytos ligos.

Sekmadienį į finalą ji atvyko, tačiau nebemūvėjo vestuvinio žiedo, o ant jos veido ir rankų buvo matyti mėlynės. Sunerimę gerbėjai spėjo, kad dainininkę taip „pagražino“ jos sutuoktinis, tačiau Stephenas Belafonte suskubo tokias kalbas neigti savo „Twitter“ paskyroje ir išvadino jas „šlykščiomis“ ir „melagingomis“.

Vis tik keli šaltiniai „Us Weekly“ patvirtino, kad pirmadienį Mel B išsikraustė iš šeimos namų Londone, tad spėlionės apie ranką prieš žmoną pakėlusį vyrą gali būti pagrįstos.

Mel B ir Stephenas Belafonte susitikinėti pradėjo 2007-ųjų vasarį, o po kelių mėnesių draugystės susituokė Las Vegase. Pora kartu augina trejų metų dukrą Madison, Mel B iš ankstesnių santykių turi dar dvi dukras.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai