Buvusi „Spice Girls“ narė Geri Halliwell atšventė mergvakarį

Geri Halliwell / AFP/„Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2015-05-11 09:36
Vestuvėms besirengianti britų popmuzikos žvaigždė Geri Halliwell šeštadienį Londone su bičiulėmis atšventė savo mergvakarį.

Buvusi merginų grupės „Spice Girls“ narė rengiasi ištekėti už savo sužadėtinio Christiano Hornerio. Poros vestuvių ceremonija turėtų įvykti ateinantį penktadienį šalia Londono esančiuose rūmuose.

Atsisveikinimą su viengungyste 42 metų Geri Halliwell nusprendė paminėti su būreliu draugių. Atlikėja uždarame pobūvių klube surengė jaukų pasisėdėjimą su aštuoniomis artimiausiomis draugėmis ir giminaitėmis.

Dainininkė socialiniame tinkle „Twitter“ paskelbė jos sesers iškepto šokoladinio torto nuotrauką, po kuria parašė: „Ačiū visoms nuostabioms mano draugėms“.

„Scanpix“/„PA Wire“/„Press Association Images“ nuotr.
„Scanpix“/„PA Wire“/„Press Association Images“ nuotr.

Geri Halliwell kolegės iš „Spice Girls“ šioje šventėje nedalyvavo.

Christianas Horneris yra „Formulės-1“ komandos „Infiniti Red Bull Racing“ vadovas. 2013 metais jis tapo Britanijos Imperijos ordino kavalieriumi už savo nuopelnus sportui.

Buvusi „spaisė“ kartu su Christianu Horneriu viešumoje ėmė rodytis pernai.

Ir Geri Halliwell, ir Christianas Horneris iš ankstesnių santykių turi po dukrą.

„Scanpix“/„PA Wire“/„Press Association Images“ nuotr.
„Scanpix“/„PA Wire“/„Press Association Images“ nuotr.
Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.

Naujausi straipsniai