Buvusi R.Pattinsono mylymoji FKA Twigs prakalbo apie ilgai kęstus užgauliojimus

FKA Twigs ir Robertas Pattinsonas / „Vida Press“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2021-01-27 11:24
Naujausiame interviu su Louisu Therouxu buvusi aktoriaus Roberto Pattinsono (34) mylimoji, ekscentriškoji atlikėja FKA Twigs (33) atskleidė ilgą laiką kentusi užgauliojimus. Nemalonūs komentarai ją lydėjo visos draugystės su „Saulėlydžio“ filmų žvaigžde metu.

FKA Twigs, kurios tikrasis vardas Tahliah Debrett Barnett, tinklalaidėje „Grounded“ pasakojo, kad R.Pattinsono gerbėjos jos nepalikdavo nė minutei. Rasistiniai pareiškimai ir žeminimas – štai su kuo ji gyveno ilgą laiką.

„Visa tai – tiesiog siaubinga. Iš pradžių net negalėjau apie užgauliojimus kalbėti, nes neapsivertė liežuvis kartoti tuos žodžius. Dabar nusprendžiau prabilti, nes matau prasmę ir galvoju, kad man atsivėrus, iš to galėtų išeiti ir kažkas gero. 

FKA Twigs / „Scanpix“ nuotr.
FKA Twigs / „Scanpix“ nuotr.

Neįsivaizduoju, mane užgauliojo dėl to, kad turiu afroamerikietiškų šaknų ar kad kilau iš vargingos šeimos, Čeltnemo miestelio. Jog sudurčiau galą su galu privalėjau sunkiai dirbti, tačiau svarbu paminėti – šiame pasaulyje, nepaisant to, kaip stipriai kabiniesi į gyvenimą, vis dar egzistuoja kažkokie iškreipti standartai.

Žmonės kalba apie tamsiaodžių bendruomenę, jų indėlį į kulturą, tačiau pamiršta, kad privalome būti tobuli, jog kitiems atrodytume bent vidutinybės. Tiek daug dirbau, kad gaučiau tą vadinamą kėdę prie baltųjų stalo, o štai mane vėl apmėtė baisiausiais žeidžiančiais komentarais bei kraupiausiomis pravardėmis planetoje“, – kalbėjo FKA Twigs.

Robertas Pattinsonas ir FKA Twigs / AFP/„Scanpix“ nuotr.
Robertas Pattinsonas ir FKA Twigs / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Pasak dainininkės, R.Pattinsono gerbėjai tikėjosi šalia jo išvysti gražuolę blondinę, mat Robertas buvo tarsi jų nuosavas baltasis princas.

„Jie įsivaizdavo galintys man rašyti ir sakyti, jog šalia Roberto turėčiau būti tikrai ne aš. Kad ir ką bedaryčiau, žmonės surasdavo beždžionių nuotraukas ir sulygindavo jas su maniškėmis“, – pasakojo FKA Twigs.

FKA Twigs / „Scanpix“ nuotr.
FKA Twigs / „Scanpix“ nuotr.

Nuolatinė neapykanta ir patyčios jaunai atlikėjai kainavo daug – FKA Twigs darėsi vis sunkiau psichologiškai.

„Bandžiau save įtikinti, jog tie komentarai žeidžiantys bei kvaili, bet vėliau prigavau save mąstant: o, dieve, šioje nuotraukoje atrodau kaip beždžionė, žmonės vėl man sakys, jog esame kaip du vandens lašai. To įsivaizduojamo beždžioniškumo ėmiau gėdytis, galvojau, kaip jį nuslėpti“, – atviravo moteris.

FKA Twigs neslėpė, jog nuolatiniai užgauliojimai paliko randą, ji susilpnėjo psichologiškai. Ilgą laiką jautėsi blogai, buvo sunku atsikratyti nuolatinio persekiojimo ir neargumentuotos kritikos šešėlio.

Primename, jog su R.Pattinsonu FKA Twigs susitikinėti ėmė 2014-aisiais. Tais metais ji išleido ir savo pirmą solinį albumą „LP1“, kurį palankiai įvertino muzikos kritikai. Po metų sėkminga pramogų pasaulio pora susižadėjo, tačiau vestuvės taip ir neįvyko. Skirtingais keliais jiedu pasuko 2017-aisiais, po trejų metų draugystės.

Naujausi straipsniai