Buvusi „Mis Visata“ apie Donaldą Trumpą: „Jis mane vadino panele kiaulaite“

Donaldas Trumpas ir 1996-ųjų „Mis Visata“ Alicia Machado / Vida Press nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2016-05-29 18:15
Pramogų pasaulio žvaigždės ne itin palaiko JAV prezidentu siekiantį tapti milijardierių Donaldą Trumpą, o prie jo kritikų prisidėjo ir buvusi „Mis Visata“ Alicia Machado (39 m.). Savo patirtį bendraujant su Donaldu Trumpu, kuris buvo šio grožio konkurso savininkas, venesuelietė prisimena su kartėliu ir tikina, kad toks despotas jokiu būdu negali tapti prezidentu.

Alicia Machado „Mis Visatos“ karūną laimėjo 1996-aisiais. Būtent tais metais Donaldas Trumpas įsigijo teises į „Mis Visatos“ grožio konkursą ir šios jam priklausė iki 2015-ųjų, kuomet jis pardavė savo dalį.

Tačiau Alicia Machado toli gražu nesidžiaugė atsidūrusi po Donaldo Trumpo sparneliu ir naujame interviu „Inside Edition“ sakė, kad jis su ja, tuo metu 19-mete mergina, elgėsi labai nepagarbiai ir vadino ją „panele kiaulaite“ ir „panele tarnaite“.

„Jis tikrai nėra geras žmogus“, – sakė Alicia Machado, kuri vėliau tapo Venesuelos muilo operų aktore ir dainininke.

Anot Alicios Machado, kai po konkurso ji priaugo svorio, Donaldas Trumpas jai primygtinai liepė sulieknėti, o jo „rekomendacijos“ buvo tokio lygio, kad jis jauną merginą vadino „valgymo mašina“ – ir tai jis drįso pasakyti viešai per vieną radijo laidą.

„Ji svėrė 53 ar 54 kilogramus ir pastorėjo iki 73 ar 77 kilogramų. Taigi tai yra kai kas, kas labai mėgsta valgyti“, – spaudai apie Alicią Machado sakė Donaldas Trumpas.​

Maža to, Alicia Machado jautėsi dar labiau viešai pažeminta, kai Donaldas Trumpas vedėsi ją į sporto salę ir liepė sportuoti priešais žurnalistus ir fotografus – tai ji vadina pačia gėdingiausia savo gyvenimo akimirka.

Buvusi grožio karalienė „Inside Edition“ sakė, kad tokie Donaldo Trumpo komentarai ją labai žeidė ir vertė jaustis „labai stora“ bei „labai slėgė“, dėl ko ji vėliau ne vienerius metus turėjo problemų dėl valgymo sutrikimų.

Alicia Machado šiuo metu siekia JAV pilietybės – Amerikos piliete ji spės tapti iki lapkritį įvyksiančių prezidento rinkimų, tad ji jau galės balsuoti. Paklausta, ar Trumpas galėtų gauti jos balsą, moteris tik nusijuokė.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai