Buvusi Los Andželo grožio specialistė atskleidžia: kaip be brangių procedūrų turėti gražią odą?

Rūtos Banionytės knyga „Visa tiesa apie moters grožį, jaunystę ir odos priežiūrą“
Autorius: Projekto partnerio turinys
Publikuota: 2021-05-28 11:19
Buvusi Los Andželo grožio specialistė savo naujausioje knygoje pagaliau atskleidė tikrąsias paslaptis, kaip kiekviena moteris be brangių grožio procedūrų ar plastikos chirurgų gali turėti gražią, sveiką ir spindinčią odą!

Kalbiname knygos „VISA TIESA apie moters grožį, jaunystę ir odos priežiūrą“ autorę Rūtą Banionytę (43)

Rūta, jūsų instagramo paskyroje @SokoladasSielai grožio patarimų klauso daugiau kaip 45 tūkstančiai moterų! Kaip ir kodėl nusprendėte kalbėti būtent odos priežiūros tema? 

Aš pati turėjau daugybę odos problemų (spuogų, pigmentinių dėmių, išsiplėtusių porų, raukšlių, papilkėjusią ir skaistumą praradusią odą ir net užkritusius vokus). Odos būklė buvo tokia prasta, kad gėdijausi pasirodyti dienos šviesoje.

Praėjau išties ilgą ir skausmingą kelią, kol išsiaiškinau tikrąsias grožio paslaptis (ir juodžiausius melus, kuriuos mums kasdien į galvą bruka grožio pramonė). 

Būtent dėl to, kad nežinojote šių paslapčių, turėjote daugybę įvairiausių problemų?

Išleidau daugybę pinigų įvairiems specialistams, kurie negalėjo padėti. Buvau tokioje neviltyje, jog nusprendžiau, kad vienintelis būdas sau padėti – pačiai tapti grožio specialiste ir išsiaiškinti, kas iš tikrųjų vyksta su mano oda ir kūnu.

Los Andžele pradėjau studijuoti grožio paslaptis pas geriausias tuometes mokytojas, įskaitant Janel Luu, garsiųjų „LE MIEUX“ grožio produktų įkūrėją. Baigiau JAV Nacionalinę sporto medicinos akademiją, kuri sėkmingai veikia nuo 1987-ųjų. Gavau Kalifornijos kosmetologės licenziją ir pradėjau dirbti įvairiuose grožio salonuose.

Ilgai dirbti šioje srityje neplanavau. Grožio specialiste norėjau tapti tik dėl to, kad galėčiau padėti pati sau.

Rūta Banionytė / Asmeninio albumo nuotr.
Rūta Banionytė / Asmeninio albumo nuotr.

Suprantu, kad dermatologai, dietologai ir grožio specialistai tiesiog nepasakė visos tiesos?

Nežinau, ar dėl to, kad už tai jiems mokėjo farmacijos gigantai bei didieji kosmetikos gamintojai, ar dėl to, kad jie tiesiog patys nežinojo, ką daryti.

Daugiau kaip 20 metų trukusios moters grožio, jaunystės bei odos priežiūros paieškos – mano naujausioje knygoje „VISA TIESA apie moters grožį, jaunystę ir odos priežiūrą“.

Pradėjus gilintis į tikrąsias grožio paslaptis, mano gyvenimas ėmė keistis! 

Per kelerius metus įgijote svarbiausių žinių apie moters grožį ir jaunystės išsaugojimą.

Ilgų studijų metu daug ką išbandžiau su savo pačios problemine oda, išsiaiškinau pagrindinius odos priežiūros ir grožio principus, ištyrinėjau, kokią įtaką daro maistas. 

Taip pat ilgai mokiausi, kaip atskirti, kokios priemonės iš tikrųjų padeda, o kokios yra tik tušti pažadai ir reklamos pinklės.

Supratote, kaip atsiranda raukšlės, ką daryti, kad ilgai išliktumėte graži ir liekna, kodėl dietos neveikia ir ko imtis vietoj jų, kodėl oda sensta ir kaip šį procesą pristabdyti?

Knygą VISA TIESA apie moters grožį, jaunystę ir odos priežiūrą“ paruošiau tam, kad tau nereikėtų nueiti tokio ilgo kelio, kokį įveikiau aš. Mano tikslas, kad kuo greičiau gautum tikrų ir vertingų žinių, kurios padėtų tau išsaugoti grožį.

Šioje knygoje bus daug iki šiol slėptos informacijos apie grožį, jaunystę ir odos priežiūrą.  

Rūtos Banionytės knyga „Visa tiesa apie moters grožį, jaunystę ir odos priežiūrą“
Rūtos Banionytės knyga „Visa tiesa apie moters grožį, jaunystę ir odos priežiūrą“

Ar knygoje „Visa tiesa apie grožį, jaunystę ir odos priežiūrą“ kalbate tik apie odos priežiūrą? 

Tikrai ne. Knygoje daug kalbame apie grožio psichologiją, odos problemų sprendimus, grožio industrijos mitus, bei daug kitų temų. Pavyzdžiui:

Kaip pasirinkti jūsų odai TINKAMIAUSIĄ KREMĄ AR SERUMĄ? (ir daugiau niekada nepermokėti, patikėjus tuščiais gamintojų pažadais!)

✓ Kaip kovoti su iškilusiomis ODOS PROBLEMOMIS (spuogais, pigmentinėmis dėmėmis, skaistumo ir stangrumo trūkumu, raukšlėmis, pajuodusiais paakiais)?

✓ GROŽIO PSICHOLOGIJA: kaip pačios save sendiname, to net nežinodamos?

✓ ODOS DRĖKINIMO PASLAPTYS ir 6 geriausi odos drėkikliai, kurių turėtum ieškoti savo grožio priemonėse!

Maži grožio industrijos MELAI IR MITAI, kuriems švaistome daugybę pinigų ir laiko!

✓ 3 PATYS EFEKTYVIAUSI, mokslo patvirtinti kremo ar serumo ingredientai, kurie garantuotai pagerins tavo odą ir išspręs daugybę problemų! (tačiau dėl vieno iš jų turi būti atsargi!)

✓ 5 MITYBOS ĮPROČIAI, kuriuos išsiugdžiau būdama 30-ties ir kurie padėjo man išlaikyti liekną kūną bei gražią odą! (be alinančių dietų ar mėgstamiausių produktų atsisakymo!)

Kaip „susidraugauti“ su JAUTRIA, RIEBIA ar SAUSA oda?

Kaip atsikratyti PAPILKĖJUSIOS VEIDO ODOS ir susigrąžinti sveiką spindesį?

✓ NEMATOMOJI MOTERS GROŽIO PUSĖ, kurios negalima ignoruoti (ypač, jei nori daugiau draugų ar vyrų dėmesio)!

Kur galima rasti šią knygą?

Knygos „Visa tiesa apie grožį, jaunystę ir odos priežiūrą“ ieškokite „Šokolado sielai“ internetinėje parduotuvėje paspaudus ČIA.

 

Projekto partnerio inicijuotas ir parengtas turinys, už teksto turinį atsakingas partneris.

Naujausi straipsniai