Buvusi Lilo ir Innomine vokalistė Justina Stankevičiūtė: „Iki šiol stengdavausi išlikti inkognito“

„Lietuvos balsas“/Aleksandr Leonov nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2020-02-09 14:35
Jau šį sekmadienio vakarą, „Lietuvos balso“ scenoje prasidės tikra kova – kultinis „nokautų“ etapas.

Tačiau skirstydami savo komandų dalyvius į trejetus, nei vienas mokytojas nesirinks lengvo kelio. O ypač žiūrovus nustebins ekscentriškosios Monikos Liu sprendimas –  mokytoja vienai kovai scenoje paskirs tris absoliučiomis projekto favoritėmis laikomas vokalo profesionales: Simoną Jakubėnaitę, Gintarę Zenkevičiūtę ir Justiną Stankevičiūtę.

„Iš mano komandos tai yra trys pačios stipriausios dainininkės. Tai yra mano divų trejetas. Aš suprantu, ką kiti kalba, stebėdamiesi, kodėl jas visas tris sudėjau į vieną trejetą, jei pasilikti galėsiu tik vieną. Bet dainuodamos su kitais, jos tiesiog daug ryškiau išsiskirtų ir sprendimas būtų akivaizdus. O aš norėjau sąžiningos kovos“, – savo pasirinkimą, prieš nustebusius mokytojus komentuos Monika Liu.

 

„Lietuvos balsas“/Aleksandr Leonov nuotr.
„Lietuvos balsas“/Aleksandr Leonov nuotr.

Simona Jakubėnaitė, po dešimties metų tylos projekte įrodžiusi už ką ją galima vadinti vokalo profesionale ir vos po kelių natų atsukusi visas keturias mokytojų kėdes – stipri konkurentė varžovėms. Tačiau kartu su ja scenoje kovosianti Justina – patirtimi nei kiek nenusileidžia. Pasirodo, jog genetikos mokslus baigusi dalyvė nėra scenos naujokė ir ne vienerius metus didžiausiose arenose koncertavo su Lilu ir Innomine.

„Dar būdama 16 metų įrašiau pirmuosius demo įrašus su geru draugu ir ilgalaikiu muzikos bendražygiu – Dariumi Beinoravičiumi (dabar Dapa Deep). Keista tai, kad iki tol labai mažai žinojau apie elektroninę muziką, bet po to labai greitai įsisukau į visa tai, įrašėm daugybę dainų ir labai intensyviai koncertavom – pagrinde naktiniuose klubuose, o radijuje ištisas savaites laikėsi mūsų kurtos dainos. Vėliau susipažinau su Rolandu (Innomine), su kuriuo įrašinėjome dainą anglų kalba, vėliau išsikalbėjome ir jis pasiūlė prisijungti prie jų gyvo garso grupės. Po pirmos repeticijos abiem pusėms viskas tiko ir patiko, todėl nusprendėme ruoštis pasirodymams drauge. Po kurio laiko kartu su Lilu ir Innomine įrašėme ir bendrą dainą „Ji nuoga“, kuri sulaukė išties nemenko pripažinimo. Labai keistas ir malonus jausmas, kai nuo pirmų žodžių su tavimi dainuoja visa salė“, – apie savo muzikinį kelią iki didžiųjų arenų pasakoja Justina.

„Lietuvos balsas“/Aleksandr Leonov nuotr.
„Lietuvos balsas“/Aleksandr Leonov nuotr.

Etapą koncertuojant su viena ryškiausių grupių šalyje, Justina sako labai vertinanti ir visuomet jautėsi daugiau nei tik pritariančioji vokalistė. Tačiau grupės sudėčiai pasikeitus, dalyvė užtikrintai žengė toliau ir aktyviai bendradarbiavo su ne vienu garsiu muzikos pasaulio profesionalu.

„Lietuvos balsas“/Aleksandr Leonov nuotr.
„Lietuvos balsas“/Aleksandr Leonov nuotr.

„Su Dariumi Beinoravičiumi esame įrašę dainą ir lietuvių kalba „Garsas naktyje“, kurią vėliau „remiksavo“ Vytautas (Papuga), ir būtent remix versija sulaukė virš 10 mln. peržiūrų.  Esu įrašiusi ir dainą kartu su Omerta bei Svaru (Pažvelk), kuri siekia beveik 3 mln. peržiūrų. Yra daugybė kitų kolaboravimų, kurie iš esmės man teikia kūrybinį pasitenkinimą, nes kartais atrandu save labai skirtinguose muzikiniuose stiliuose ir turiu galimybę netik atlikt, bet ir kažką sukurti. Pastaruoju metu nemažai laiko studijoje praleidome eksperimentuodami ir įrašinėdami naujas dainas su Vitu Vaičiuliu (prodiuseris kūręs muziką Electronic I, Daddy Was A Milkman). Tai kitoks skambesys, bet man patinka, nes čia vėl grįžtu prie elektroninės muzikos, nuo kurios pradėjau. Neseniai išleidome dainą „Fake home“, kuriai nufilmavome ir muzikinį klipą“ , – pasakoja Justina ir pripažįsta, jog išties iki šiol stengdavosi išlikti inkognito ir tik artimiausi draugai žinodavo jos kūrybinius kelius. Tačiau dabar viskas pasikeis. Atlikėja jau mąsto apie naują scenos vardą ir yra pasiruošusi tapti nepriklausoma atlikėja ir kūrėja.

Naujausi straipsniai