Buvusi laidų vedėja J.Bitinaitė prakalbo apie neįprastas skyrybas su mylimuoju Mario

Jūratė Bitinaitė ir Mario Sanchez Avila / Gedimino Žilinsko ir asmeninio archyvo nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2021-01-26 20:59
Kurį laiką Meksikoje gyvenanti ir holistinės gyvensenos mokytoja dirbanti buvusi laidų vedėja Jūratė Bitinaitė laidoje „(Ne)emigrantai“ antradienį papasakojo apie dabartinį savo gyvenimo etapą. Moteris atskleidė besimėgaujanti Meksikos saule ir paplūdimiais, tačiau prisipažino tuo pačiu metu išgyvenanti skyrybas su mylimuoju, dvasiniu gydytoju Mariju Sanchesu Alvila.

Jūratė Bitinaitė prisipažino jau kurį laiką negyvenanti kartu su buvusiu mylimuoju, meksikiečiu Mario. Tiesa, tai toli gražu netrukdo jiems puikiai sutarti. O ir iš Meksikos į Lietuvą moteris grįžti teigė nenorinti.

„Sulaukiau daug klausimų iš draugių, net Mario šeimos, ar tu čia liksi. Galiu pasakyti, kad nė nesuabejojau, nes šį kraštą stipriai pamilau. Man asmeniškai Europoje šiandien kainos ir kokybės santykis yra iškraipytas. Žinau, ko aš nenoriu, o buvimas šiandien čia man tinka“, – sakė Meksikoje gyvenanti lietuvė.

Jūratė Bitinaitė ir Mario Sanches Alvila / Asmeninio albumo nuotr.
Jūratė Bitinaitė ir Mario Sanches Alvila / Asmeninio albumo nuotr.

Jūratė laidoje sakė, kad dukrelę Kaią kartu auginantys buvę mylimieji stengiasi į viską žvelgti taikiai, jųdviejų skyrybos toli gražu neprimena lėkščių daužymo ar sienų griovimo. Abudu su Mario dabar pergyvena išsiskyrimo procesą – jis daug keliauja, ji laiką leidžia su mažamete dukra.

„Kai laukiausi, planavome likti Tenerifėje, bet dėl to, kad Mario yra meksikietis  ir buvo daug laiko praleidęs Europoje, jam reikėjo išvykti trims mėnesiams“, – pasakojo Jūratė. Pora pasirinko Meksiką. Dabar Jūratei atrodo, kad niekas neįvyko be priežasties – Jūratė pamilo šiltą šalies klimatą, žmonių draugiškumą ir nesikandžiojančias kainas.

„Tai yra nauja. Per dualumą žogus mato – bus kartu arba ne“, – sakė sau pažadą su Mario draugiškus santykius palaikyti davusi J.Bitinaitė.

„Mūsų prioritetai paskutiniu metu yra skirtingi, tačiau tai jokiais būdais nėra priežastis išsidraskyti, pykti, nekęsti. Mes esame šeima. Neišsiskyrėme dėl kito žmogaus, dėl to, kad nebemylime vienas kito. Tai pasirinkimas, kad kaip porai, šiuo gyvenimo laikotarpiu mums geriau yra atskirai“.

Tiesa, Jūratė prisipažino, kad po paskutinių pokyčių tikrai nėra paprasta. Šis laikotarpis skausmingas – savotiškas gedėjimas buvusių santykių. 

Ir iki šiol nė vienas – Jūratė ar Mario – negali pasakyti, jog vienas pas kitą jie niekada nesugrįš.

„Nežinome, kas bus. Šiandien yra taip, kaip yra. Jis man buvo, yra ir bus šeima. Tai – mano vaiko tėtis“, – pasakojo Jūratė.

Jūratė Bitinaitė / Ifusha Kalina nuotrauka
Jūratė Bitinaitė / Ifusha Kalina nuotrauka

Žmonės.lt primena, kad dar 2017-aisiais žurnalui „Žmonės“ Jūratė pasakojo apie jųdviejų su Mario pažintį.

„Kad susilauksime kūdikio, mudu su Mario žinojome nuo pat pirmos akimirkos, kai susitikome Indijoje. Rengiau patyriminę kelionę, vadinamąjį retritą Indijoje, kai draugė pasakė, kad turėčiau pakviesti hilerį, fizioterapeutą Mario. Tai buvo jausmas, apie kurį rašoma knygose ir kurio nepatyriau nė karto, nors buvau įsimylėjusi ir anksčiau. Nenoriu ir negaliu šio blyksnio įdėti į kokią nors dėžutę su aiškiu užrašu, bet aplankė toks jausmo intensyvumas, atėjo toks suvokimas, prieš kurį žmogus yra bejėgis. Tai daug stipriau nei susižavėjimas, kai vyras tau pasirodė tiesiog gražus, įdomus“, – tuomet kalbėjo Jūratė. 

Pirmagimės Kaios Selenos pora susilaukė 2018 metais, vienoje iš Kankuno ligoninių, Meksikoje. 

Naujausi straipsniai