Buvusi grupės „Mango“ narė Viktorija Perminaitė ištekėjo už Paulo Edwardo Emanuelio

Viktorija Perminaitė ir Paulas Edwardas Emanuelis / Irmanto Gelūno / 15min nuotr.
Autorius: System
Publikuota: 2016-08-05 14:59
Buvusi grupės „Mango“ narė Viktorija Perminaitė (35) penktadienį ištekėjo už savo išrinktojo Paulo Edwardo Emanuelio (28). Santuoka įvyko Viktorijos gimtajame uostamiestyje, praneša Žmonės.lt.

Nors gyvena Didžiojoje Britanijoje, Viktorija ir Paulas nutarė tuoktis Klaipėdoje. Vestuvės įvyko lietingą, bet šiltą penktadienio popietę.

Pareiškimus Klaipėdos civilinės metrikacijos skyriui pora pristatė dar lapkritį. O susituokė savo pasirinktoje vietoje – Klaipėdos koncertų salės kieme.

Į Klaipėdos koncertų salės kiemą nuotaka V.Perminaitė juodu kadilaku atvyko likus kelioms minutėms iki santuokos ceremonijos pradžios.

Atvykusios nuotakos jau laukė svečių minia. Visi jie nuo lietaus slėpėsi kieme pastatytose palapinėse. Pirmiausia nuotaką pasitiko tėtis: padėjo išlipti iš automobilio, palydėjo iki pat jaunikio.

Irmanto Gelūno / 15min nuotr.
Irmanto Gelūno / 15min nuotr.

Priėjusi prie mylimojo Paulo Viktorija nebeslėpė ašarų: nors iš visų jėgų stengėsi tramdyti emocijas, jausmai vis tiek prasiveržė.

Atrodytų, pats dangus buvo jaunavedžiams palankus: vos prasidėjus ceremonijai, lietus nustojo pilti, dangus prasigiedrijo.

Vestuvių ceremonija vyko lietuvių ir anglų kalbomis. Priesaikas vienas kitam jaunavedžiai sakė angliškai.

Kai Paulas ant Viktorijos rankos uždėjo vestuvių žiedą, nuotaka nebetvėrė džiaugsmu. Iškėlusi ranką viršun suriko: „Taip!“ Ir svečiai prapliupo juokais. Po vestuvių ji pasirinko vyro pavardę – tapo Viktorija Emanuel.

Irmanto Gelūno / 15min nuotr.
Irmanto Gelūno / 15min nuotr.
Irmanto Gelūno / 15min nuotr.
Irmanto Gelūno / 15min nuotr.

Vos pasibaigus vestuvių ceremonijai dangus ir vėl prakiuro. Tačiau nei jaunavedžiams, nei svečiams lietus neatrodė baisus – sveikinimus įsimylėjėliai priėmė po tomis pačiomis kieme pastatytomis palapinėmis.

Kaip V.Perminaitė pasakojo Žmonės.lt, su mylimuoju Paulu ji susipažino prieš beveik ketverius metus – 2012-ųjų spalio 31-ąją. Datą puikiai prisimena, nes tada šventė Heloviną.

„Jis gyveno Oksforde, o aš – Londone. Jis su draugais atvažiavo į Londoną – laive, Temzės upėje, vyko Helovino vakarėlis. Taip ir susipažinome“, - pasakojo nuotaka.

Irmanto Gelūno / 15min nuotr.
Irmanto Gelūno / 15min nuotr.

Po vestuvių laiminga pora ketina leistis į medaus mėnesį. „Planuose – Centrinė Amerika, labai labai noriu į Kostą Riką. Tai todėl, kad labai pamėgau vandens sportą, visokias lentas. Mums abiems labai patinka banglentės, o žiemą, pavyzdžiui, kasmet važiuojame slidinėti su snieglentėmis... Šįkart labai norime saulės, pagulėti prie jūros, pavakaroti gražiuose paplūdimiuose, pasimėgauti tuo banglenčių sportu. Medaus mėnuo truks 25 dienas“, – Žmonės.lt kalbėjo Paulo žmona tapusi Viktorija.

Irmanto Gelūno / 15min nuotr.
Irmanto Gelūno / 15min nuotr.

Atšokę vestuves Lietuvoje, jaunavedžiai puotą iškelti ketina ir Anglijoje: „Po savaitės švęsime ir Anglijoje, bet ten bus tiesiog vakarėlis. Pakvietėme ten kolegas, kurių negalėjome pakviesti čia. Lietuvoje vestuves surengėme, nes to labai norėjo Paulo šeima. Jie patys sakė, kad labai nori į Lietuvą, nori pamatyti, kaip čia žmonės gyvena. Jiems labai patinka Klaipėda.“

Po vestuvių bendrą gyvenimą Viktorija ir Paulas ketina tęsti Didžiojoje Britanijoje, Londone. Nors nuotaka ir neslepia, kad kartais pagalvoja apie galimybę išsikraustyti: „Kažkas jau pradėjo traukti gimtinės link. O gal ir į kokius šiltus kraštus norisi.“

Irmanto Gelūno / 15min nuotr.
Irmanto Gelūno / 15min nuotr.

Prieš civilinę santuokos ceremoniją ir nuotakos mama Dalia Tilvikienė prisipažino, kad žentas jai patinka.

„Aš tai patenkinta. Man visi žentai būtų faini. Svarbu kartu negyventi“, – juokėsi nuotakos mama.

Jaunosios mama pasakojo, kad pirmiausia pora norėjo susituokti Klaipėdos Laikrodžių muziejaus kieme, tačiau tokios galimybės muziejus nebesiūlo.

„Prie jūros tuoktis jie nenorėjo. Na, dabar visi prie tos jūros... Savivaldybė pasiūlė susituokti čia, ir tiko. Daugiau nebuvo, kur. Santuokų rūmuose negražu, bažnyčioje jie irgi ne... O čia gerai. Ir scena nedidelė yra, kur koncertai vyksta, ir nuo lietaus apsaugota, ir vietos daug“, – pasakojo Viktorijos mama.

V.Perminaitė ir P.E.Emanuelis susižadėjo pernai rudenį. Vestuves pora atšoko praėjus beveik metams po to, kai Viktorijos ranką papuošė žiedas.

Socialiniame tinkle V.Perminaitė pasidalijo keliomis romantiškomis nuotraukomis, kuriose užfiksuotos jausmingos piršlybos – mylimasis jai pasipiršo Portugalijoje, ant jūros smėlio išpaišęs klausimą „Viktorija, ar tekėsi už manęs?“

Atsakymas, be abejonės, buvo teigiamas – kitoje nuotraukoje įsimylėjusi pora nufotografuota jausmingai apsikabinusi, po ja pati Viktorija komentavo: „Aš pasakiau taip!“.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai