Buvusi grupės „Kitokios“ narė Greta Lebedeva išsiskyrė su verslininku Vaidotu Čiurlioniu

Greta Lebedeva / Viktorijos Kuhlins nuotr.
Autorius: Simona Liaudanskytė
Publikuota: 2013-06-19 19:46
Prasidėjus vasarai pokyčiai Gretos Lebedevos (23) neaplenkė ne tik profesiniame, bet asmeniniame gyvenime. Praėjusią savaitę mergina kartu su Indre Burlinskaite pranešė, kad palieka grupę „Kitokios“, o trečiadienio vakarą savo socialinio tinklo paskyroje Greta pakeitė savo santykių statusą į „In an open relationship“.

Susisiekus su G.Lebedeva, mergina nebuvo linkusi komentuoti savo asmeninio gyvenimo ir santykių su verslininku Vaidotu Čiurlioniu. „Ateina toks etapas gyvenime, kai žmonių keliai išsiskiria dėl tam tikrų priežasčių“, – portalui Žmonės.lt sakė buvusi grupės „Kitokios“ narė. Greta patvirtino, kad jos ir V.Čiurlionio daugiau nei tris metus trukusią draugystę ištiko santykių krizė, tačiau priežasčių neatskleidė.

„Jis su vienu mano draugu užsuko pas mane į soliariumą, artimiau susipažinome bičiulio gimtadienyje. Pamenu, buvo Šv. Valentino diena, Vaidotas man pasiūlė kitą dieną skristi į Paryžių. O aš tą kelionę iškeičiau į močiutės didžkukulius“, – apie savo pažintį su Vaidotu yra pasakojusi Greta. Nors ant merginos piršto nežibėjo sužadėtuvių žiedas, tačiau pora viešai yra kalbėjusi apie vestuves.

„Tiesiog jaučiu, kad tai mano žmogus. Vaidotas po mėnesio užkariavo širdį ir apsigyveno drauge. Jis viską tvarko net kruopščiau už mane. Ir skalbia, ir grindis plauna, ir maistą gamina. Vaidotas – toks vyras, kokio dar reikia paieškoti!“, – Žmonės.lt yra pasakojusi Greta.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai