Buvusi dainininko Arvydo Vilčinsko žmona Rūta ištekėjo ir laukiasi antro vaiko

Rūta Gajauskaitė su buvusiu vyru dainininku Arvydu Vilčinsku / Stop kadras ir Teodoro Biliūno nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2020-10-08 13:23
Buvusios dainininko Arvydo Vilčinsko žmonos Rūtos Gajauskaitės-Zadarnauskienės gyvenime – permainos. Moteris ištekėjo ir laukiasi antrojo vaikelio.

„Pamenu, kaip verkiau vieno kambario bute, kurį išsinuomojau, nusprendusi skirtis. Virtuvėje prisiglaudusi prie radiatoriaus verkiau kruvinom ašarom, norėjosi baubti balsu, bet stengiausi  nerėkti, kad neišgirstų kitame kambaryje esantis sūnus. Buvo labai sunku, gyvenimą iš tiesų pradėjau nuo visiško nulio, netgi minuso“, – pokalbių laidoje „Bučiuoju. Rūta“ atvirai prisipažino buvusi dainininko Arvydo Vilčinsko žmona Rūta Gajauskaitė-Zadarnauskienė.

Moteris pasakojo, kad gyvenimą nuo nulio teko pradėti ne kartą. Pirmąjį – kai su mylimuoju, tuomet dar būsimu vyru ir sūnaus tėvu išvyko laimės ieškoti į Airiją, vėliau, kai dėl garsaus dainininko viską metė, ir grįžo į tėvynę, o vėliau dar kartą viską pradėjo nuo nulio po skyrybų.

R.Gajauskaitė-Zadarnauskienė pasidžiaugė, kad dabar jos gyvenimas visiškai kitoks – ji vėl ištekėjo ir laukiasi antrojo vaikelio.

Rūta Gajauskaitė-Zadarnauskienė / Stop kadras
Rūta Gajauskaitė-Zadarnauskienė / Stop kadras

Tuo metu fantastiškus tortus gaminanti Sandra Steponavičienė laidoje pasakojo apie laimės paieškas Airijoje, vėliau Anglijoje, ir verslą, kurį įkūrė grįžusi į Lietuvą. „Niekada nepamiršiu, ką patyriau dirbdama kambarine. Per mėnesį sunešiodavau dvi poras batų. Kambarinės darbas aukštos klasės viešbutyje buvo labai sunkus. O nemaloniausia apartamentus buvo tvarkyti išvykus pasaulinio garso grupėms, kurios apsistodavo kone kiekvieną savaitgalį. Sienos nuvarytos fekalijomis, panaudoti prezervatyvai prilipę ne tik prie sienų, bet ir užmesti ant lempų... Kuo garsesni, turtingesni žmonės apsistodavo, tuo klaikesniame stovyje palikdavo apartamentus...“ – pokalbių laidoje „Bučiuoju. Rūta“ pasakoja konditerė, „Sandrita cakes“ studijos įkūrėja Sandra Steponavičienė.

„Nepabijojau mesti gero gyvenimo susikurto JAV dėl Lietuvoje sutiktos meilės“, – pasakos kita laidos dalyvė, prekės ženklo „Buboo“ įkūrėja Erika Puodenienė, verslą sukūrusi iš vienos kepuraitės.

O štai gemologė, deimantų namų „The Factory Diamonds and Jewellery by Ribas“ įkūrėja Dana Ribas pasidalins knygos verta istorija, kuomet liko su dviem mažais vaikais, be pajamų ir viso užgyvento turto, kurį vyras gudriai pasiliko sau.

Pradėjusi gyvenimą nuo nulio Izraelyje, dirbdama kosmetikos parduotuvėje, šiandien Dana priklauso Izraelio deimantų biržai, tarsi uždaram, tik 3 tūkst. narių vienijančiam klubui, kuriame tik dešimt procentų – moterys, o ji – viena jų ir vienintelė lietuvė. Moteris lydima apsaugos darbuotojo į studiją atsineš milijono vertės deimantų dirbinius.

Pokalbių laida „Bučiuoju. Rūta“ – ketvirtadienio vakarą, 20 val., tik per LNK.

Naujausi straipsniai