Buvusi Bradley Cooperio žmona šaiposi iš komentarų apie jį ir Lady Gagą

Bradley Cooperis su Lady Gaga ir su buvusia žmona Jennifer Esposito (dešinėje)/Vida Press nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2019-02-27 21:45
Po jausmingo filmo „Taip gimė žvaigždė“ aktoriaus ir režisieriaus Bradley Cooperio pasirodymo su Lady Gaga per „Oskarų“ teikimo ceremoniją, kilo neįtikėtinai daug sąmyšio. Nenuostabu, kad jiems nusifilmavus romantiškoje juostoje, abu nuolat poruojami, bet šįkart visas apkalbas įžiebė itin jausmingas pasirodymas.

Per „Oskarus“ Gaga su Bradley atliko kūrinį „Shallow“, gavusį apdovanojimą už metų filmo dainą. Ir nenuostabu, kad abu jie buvo nominuoti „Oskarams“ už vaidybą – pasirodymas per ceremoniją nepaliko abejingų. Tarsi iš gausybės rago pasipylė komentarai, kad Bradley ir Lady Gaga kur kas daugiau nei draugai.

Štai populiarus komikas Davidas Spade‘as iškart po „Shallow“ atlikimo kino apdovanojimuose pasiteiravo savo sekėjų, ką jie mano apie aktoriaus ir dainininkės santykius: „Yra šansų, kad šių dviejų nesieja lovos reikalai?“


Lady Gaga ir Bradley Cooperis/Vida Press nuotr.
Lady Gaga ir Bradley Cooperis/Vida Press nuotr.

Socialiniame tinkle progos pasireikšti po diskusijų ir juoko audrą sukėlusiu įrašu nepraleido ir buvusi Bradley žmona Jennifer Esposito. „Cha.“ – dviprasmišką komentarą paliko ji.

Bradley Cooperis su Jennifer Esposito susituokė 2006 metais, tačiau santuokoje prabuvo tik keturis mėnesius. Po metų jis ėmė susitikinėti su dabartine drauge, modeliu Irina Shayk.

Lady Gaga ir Bradley Cooperis „Oskarų“ ceremonijoje/„Scanpix“ nuotr.
Lady Gaga ir Bradley Cooperis „Oskarų“ ceremonijoje/„Scanpix“ nuotr.

Apie Bradley su Gaga jausmus gandai netyla jau seniai, tačiau juos „atbaido“ savo vyrą į kiekvieną renginį lydinti Irina, kuriai, pasak užsienio žiniasklaidos, ypač pabodo girdėti kalbas apie mylimojo ir jo kolegės romaną.

Kaip ten bebūtų, nei Irina, nei Bradley savo asmeninio gyvenimo detalių niekuomet nekomentuoja.


Irina Shayk ir Bradley Cooperis / „Scanpix“ nuotr.
Irina Shayk ir Bradley Cooperis / „Scanpix“ nuotr.

Viename atvirame interviu Irina yra sakiusi:

„Turiu daug draugių, besidalijančių smulkiausiomis savo asmeninio gyvenimo detalėmis. Aišku, žaviuosi tuo, galvoju – puiku. Bet kiekvienas privalo turėti teisę į savą pasirinkimą. Dirbdama modeliu aš tampu viešu asmeniu, todėl tebūnie tai, ką darau – vieša, o asmeninis gyvenimas – privatus. Dėl to jis ir „asmeninis“ – tik tau ir šeimai. Džiaugiuosi, kad taip yra mano pasaulyje.“

Savaitgaliais Iriną su Bradley ir dukrele dažnai galima pamatyti garsenybių pamėgto Los Andželo priemiesčio Calabasas ūkininkų turgelyje. Vilkinčius į akį nekrintančiais kasdieniais drabužiais ir maloniai bendraujančius su užkalbinusiais pažįstamais, prekeiviais ar gerbėjais.

Apie savo jausmus neatviraujantiems Holivudo gražuoliams kol kas laikytis nusistatytų taisyklių sekasi puikiai. Jie kartu, tačiau mažai kas žino, kas dedasi už uždarų jų namų durų.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai

Vaikas ir pinigai

Reklama

Gintarė Gurevičiūtė

Reklama