Buvusi „Bare“ dizainerė iš Australijos sako, kad jos vyras šeimą paliko dėl lietuvės sekretorės

Kojos / „Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2012-03-25 22:11
Po dvidešimties bendro gyvenimo metų su vyru bankininku Bryanu išsiskyrusi buvusi Australijos mados namų „Bare“ dizainerė Rebecca Davies sako, kad jos santuoka žlugo dėl 26 metų lietuvės, rašo „The Daily Telegraph“.

Rebecca ir Bryanas buvo laikomi sėkmingiausia ir gražiausia Sidnėjaus pora. Santuokoje jie išgyveno dvidešimt metų. Pora pagarsėjo puošniais namais ir prabangiu gyvenimu.

Šeima susilaukė trijų vaikų, todėl 2007 R.Davies nutarė mesti darbą „Bare“ ir, kad galėtų skirti daugiau laiko šeimai, tapo namų šeimininke.

Dabar R.Davies jau išsiskyrusi moteris. Australijos radijui „2day FM“ ji pripažino, kad tapo vieniša ir pareiškė, kad tai įvyko dėl kitos moters kaltės.

„Nebesu ištekėjusi. Jis mane paliko. Jis paliko mane dėl lietuvės sekretorės, kuriai vos 26 metai“, – radijui skundėsi Rebecca.

„Dabar aš kaip feniksas keliuosi iš pelenų. Jei ta moteris būtų „Victoria Secret“ modelis, aš tikrai būčiau labai nusiminusi“, – pridūrė ji.

Tačiau Australijos laikraštis „Sydney Confidencial“ nepatvirtina, kad skyrybų priežastis iš tiesų yra Bryano jausmai jaunai lietuvei sekretorei.

Jo draugai laikraščiui sakė, kad Bryanas labai liūdi dėl skyrybų, įvykusių po virtinės kitų liūdnų įvykių jo gyvenime. Neseniai mirė Bryano mama ir sesuo.

15min.lt

Naujausi straipsniai