Buvusi aktoriaus Channingo Tatumo žmona prakalbo apie skyrybas: „Skausmas užklupdavo netikėtai“

Jenna Dewan su buvusiu sutuoktiniu Channingu Tatumu / „Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2019-10-18 18:06
Pastarieji keleri metai buvusiai aktoriaus Channingo Tatumo žmonai Jennai Dewan buvo nelengvi. Susipažinę kino filmo „Šokis hip-hopo ritmu“ aikštelėje, o 2009-aisiais sumainę aukso žiedus, pora praėjusių metų pavasarį paskelbė apie skyrybas. Niekuomet pernelyg daug nekalbėjusi apie asmeninį gyvenimą, Jenna pristato savo knygą „Gracefully You: Finding Beauty and Balance in the Everyday“, kurioje prabilo apie skausmingas ir nelengvas skyrybas.

„Skyrybos niekuomet nebuvo mano tikslų lapelyje, tačiau dabar esu ten, kur esu. Iš pradžių išbandžiau visas įprastas išsiskyrimo gydymo priemones, – savo knygoje rašo J. Dewan. – Išgėriau daugybę taurių vyno su draugėmis, turėjau ilgų ir kankinančių verkimo valandų. To man tikrai reikėjo.“

Nors šis gyvenimo etapas nebuvo lengvas, Jenna sako, kad labiausiai jai padėjo susikoncentravimas į darbus ir stengimasis negailėti savęs. 

Channingas Tatumas su žmona Jenna Dewan / AFP/„Scanpix“ nuotr.
Channingas Tatumas su žmona Jenna Dewan / AFP/„Scanpix“ nuotr.

„Išsiskyrimo pradžioje jaučiausi taip, tarsi būčiau atsidūrusi tamsioje spintelėje ir ieškojusi bent mažiausio šviesos šaltinio. Buvau šoko būsenoje. Viena dieną man sekdavosi visai neblogai tvarkytis su savimi, tačiau kitą – viskas griūdavo ir aš prarasdavau kontrolę. Skausmas mane užklupdavo netikėtai, tarsi lavina. Buvau visiškai nugalėta neapibrėžiamos baimės ir liūdesio, todėl turėjau daug laiko išbūti su savimi, kad pajėgčiau įvardyti, kas su manimi vyksta ir išmokti tai valdyti“, – atvirai rašė Jenna.

Visgi, moteris tvirtina – vos tik atradusi sielos ramybę, susitaikiusi ir paleidusi senuosius santykius į jos širdį atėjo nauja meilė. Jenna Dewan pradėjo susitikinėti su Brodvėjaus miuziklų žvaigžde Steve'u Kazee, o rugsėjo pabaigoje žurnalui „People“ patvirtino besilaukiantys kūdikio.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai