Buvusi aktoriaus Channingo Tatumo žmona Jenna Dewan paskelbė apie sužadėtuves

Jenna Dewan-Tatum / „Scanpix“/AP nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2020-02-19 16:37
Buvusi aktoriaus Channingo Tatumo žmona Jenna Dewan ir aktorius, Brodvėjaus miuziklų žvaigždė Steve' as Kazee'as paskelbė apie sužadėtuves.

Kūdikio besilaukianti pora apie sužadėtuves socialiniuose tinkluose paskelbė trečiadienį. „Kai tu prabundi rytais bučiuoju tavo veidą su šypsena, kurios niekas nėra matęs. Kai prabundi rytais bučiuoju tavo veidą ir sakau, kad tik tave mylėjau visus šiuos metus“, – Instagram paskyroje rašė S. Kazee'as ir pasidalijo nuotrauka, kurioje ant mylimosios rankos matyti sužadėtuvių žiedas.

Laiminga pora dar rugsėjį paskelbė, kad laukiasi kūdikio. Džiugią žinią pora tuomet patvirtino žurnalui „People“. „Mes labai džiaugiamės ir negalėtume būti laimingesni galėdami papildyti savo šeimą“, – sakė jie.

J. Dewan su buvusiu sutuoktiniu Channingu Tatumu augina šešerių metų dukrą Everly Tatum. Anot artimų šltinių, Steve'as padeda jai susidoroti su motinystės rūpesčiais. „Jis nuostabiai elgiasi su Everly. Jenna dievina, kad Steve'as būna šalia. Ji labai džiaugiasi, kad jie – pora“.

Channingas Tatumas ir Jenna Dewan susituokė 2009-aisiais metais. Pora susipažino kartu filmuodamasi kino filme „Šokis hip-hopo ritmu“.

2018-ųjų pavasarį Channingas Tatumas ir šokėja Jenna Dewan paskelbė apie skyrybas. Po devynerių metų santuokos skirtingais keliais sukanti pora šią žinią patys pranešė pranešė socialiniuose tinkluose.

„Sveikas, pasauli! Taigi... turime kai ką, kuo norėtume pasidalinti. Pirmiausia, keista, kad tokį dalyką turime pranešti visiems, bet tai yra pasekmė to gyvenimo, kurį mes patys pasirinkome, ir už kurį mes, beje, esame labai dėkingi. Gyvename nuostabiu metu, bet tuo pačiu tai metas, kai tiesą galima lengvai iškraipyti „alternatyviais faktais“. Taigi norime pasidalinti su jumis tiesa, kad žinotumėte, jog jeigu tai perskaitėte ne čia, tuomet tai greičiausiai yra fantazija.

Mudu su meile priėmėme sprendimą išsiskirti kaip pora. Mes labai stipriai įsimylėjome vienas kitą prieš daugelį metų ir kartu turėjome magišką kelionę. Absoliučiai niekas nepasikeitė tame, kaip stipriai mes mylime vienas kitą, bet meilė yra gražus nuotykis, kuris nuo šiol mus veda skirtingais keliais. 

Nebuvo jokių paslapčių ar pikantiškų detalių priimant šį sprendimą – tiesiog du geriausi draugai suprato, jog atėjo metas duoti vienas kitam erdvės ir gyventi pačius džiaugsmingiausius ir meilės pripildytus gyvenimus kaip tik įmanoma. Mes ir toliau esame šeima ir visada būsime mylintys bei atsidavę tėvai dukrai Everly.

Po šio pranešimo skyrybų daugiau nebekomentuosime, tad iš anksto dėkojame jums už mūsų šeimos privatumo gerbimą. Siunčiame visiems daug meilės, Chanas ir Jenna.“

Ch. Tatumo širdis po skyrybų taip pat ilgai laisva neliko – praėjus pusei metų po pareiškimo išsiskyrimą jis pradėjo susitikinėti su dainininke Jessie J. 

Naujausi straipsniai