Buvusi aktoriaus A.Hammerio žmona susitikinėja su lietuviu: nauja meilė – Ričardas iš Ignalinos

Armie Hammeris, Elizabeth Chambers, Ričardas Kazinec / Scanpix ir socialinių tinklų nuotr.
Šaltinis: Žmonės
AA

Buvusi aktoriaus Armie Hammerio žmona, laidų vedėja ir verslininkė Elizabeth Chambers po skaudžių skyrybų džiaugiasi į gyvenimą sugrįžusia romantika. 40-metė televizijos žvaigždė susitikinėja su lietuviu fizioterapeutu ir sveikatingumo specialistu Ričardu Kazinec.

Artimas Elizabeth Chambers šaltinis patvirtino, kad šiuo metu ji susitikinėja su fizioterapeutu ir sveikatingumo specialistu Ričardu Kazinec iš Lietuvos, rašo dailymail.co.uk.

Moteris apie širdį aplankiusius naujus jausmus pranešė savo „Instagram“ paskyroje patalpinusi įrašą, kuriame demonstruojamos polaroidinės įsimylėjėlių nuotraukos. Jose pora pozuoja apsikabinusi ir besibučiuojanti.

Naujasis E.Chambers mylimasis – iš Ignalinos kilęs ir Kaune kineziterapijos studijas baigęs sveikatingumo specialistas. Lietuvis R.Kazinec šiuo metu gyvena Kaimanų salose, kur dirba sporto ir treniruočių centre.

Kulinarinių laidų vedėja ir Teksase įsikūrusio mažmeninės prekybos tinklo „Bird Bakery“ įkūrėja kartu su savo ir A.Hammerio vaikais – septynerių Harper ir penkerių Fordu – taip pat gyvena Karibų jūros salose.

Tai – pirmoji patvirtinta žinia apie naujus Elizabeth Chambers santykius po to, praėjusiais metais šaltinis žurnalui „People“ atskleidė, kad po skyrybų su Armie Hammeriu ji pamažu vėl pradėjo susitikinėti.

Prieš dvejus metus, 2020-ųjų liepą, verslininkė pateikė skyrybų prašymą dėl nesutaikomų poros skirtumų. Ji ir A.Hammeris buvo susituokę dešimt metų.

Po metų kelios skirtingos moterys Holivudo aktorių apkaltino seksualiniu priekabiavimu, tačiau jis tai neigė. Tuomet leidinio „Us Weekly“ šaltinis teigė, kad pirmąkart išgirdusi apie buvusiam vyrui mestus kaltinimus, „Elizabeth buvo pasibaisėjusi ir šokiruota“.

Armie Hammeris, Elizabeth Chambers / AFP/„Scanpix“ nuotr.

„Ji gyvena košmare ir net nebeatpažįsta vyro, už kurio ištekėjo. Elizabeth nori padėti Armie gauti pagalbą, bet pati to padaryti negali“, – užbaigė šaltinis.

Netrukus po to, kai pasklido ši šokiruojanti žinia, Elizabeth instagrame paskelbė įrašą, kuriame išsakė savo mintis ir jausmus.

„Jau kelias savaites bandau apdoroti viską, kas įvyko. Esu sukrėsta, sudaužyta ir sugniuždyta. Atmetus sudaužytą širdį, klausausi ir toliau klausysiuosi bei šviesiuosi šiais subtiliais klausimais. Nesupratau, kiek daug nežinojau, – rašė ji. – Palaikau bet kurią užpuolimo ar prievartos auką ir raginu visus, patyrusius šį skausmą, ieškoti pagalbos, kurios jiems reikia, kad pasveiktų. Šiuo metu daugiau nekomentuosiu šio klausimo“.

Ji pridūrė, kad šiuo neįtikėtinai sunkiu metu daugiausia dėmesio skirs sau, savo vaikams, darbui ir bandymui pagyti.

Po skandalo Elizabeth Chambers ir Armie Hammeris buvo pastebėti leidžiantys laiką su vaikais, kuriuos stengiasi auklėti kartu. Šaltinis žurnalui „People“ sakė, kad televizijos laidų vedėjai „prioritetas visada buvo jos vaikai ir jų gerovė“.

Skaitykite daugiau