Buvęs žurnalistas ir asmeninis treneris į namus Martas Kalendra Australijoje dirba restorane

Martas Kalendra
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2019-09-09 17:18
Kone 10 metų kasdien LNK televizijos žiūrovai girdėdavo žinių reporterio Marto Kalendros balsą. Tačiau daugelis nustebo, kai prezidentus, ministrus ir aukščiausio rango politikus kalbinęs žurnalistas metė solidų ir gerbiamą darbą. Netrukus jis iš lieso vaikino tapo raumeningu asmeniniu moterų treneriu ir išgarsėjo pramogų pasaulyje, tačiau netrukus dingo kaip į vandenį. Jau dvejus metus Martas savo gyvenimą kuria nuo nulio tolimojoje Australijoje, kur dirba padavėju ir asmeniniu treneriu.

„Mano svajonė buvo tapti žinių vedėju ir kai supratau, kad greičiausiai juo niekada netapsiu, nusprendžiau pakeisti savo gyvenimą ir ieškoti kitos mylimos veiklos”, – šį pirmadienio vakarą 20 val. LNK gyvenimo būdo laidoje „Nuo... Iki...“ pasakos Martas. Martas panoro išgarsėti ne rimtame žinių, o pramogų kupiname šou verslo pasaulyje. Jis netgi sukūrė planą, kaip įsisukti į garsenybių gretas ir tapti žinomu. Pagal Marto planą, reikėjo užsiauginti raumenis ir išnaudoti pažintis su žinomomis Lietuvos moterimis. Taip žurnalistas tapo asmeniniu moterų treneriu, atvažiuojančiu tiesiai į klienčių namus.

Netrukus Martas tapo geidžiamu įvairių garsenybių vakarėlių svečiu bei dažnu televizijos projektų dalyviu. „Iš pradžių maniau, kad reikia naudotis proga ir dalyvauti visur iš eilės, eiti į kiekvieną vakarėlį. Tačiau vėliau supratau, kad jei per daug rodaisi, greitai pasidarai nebeįdomus ir tampi tik etatiniu vakarėlių lankytoju”, – sako Martas.

Vyras prisipažįsta iš pradžių pats žavėjęsis daugeliu žinomų Lietuvos žmonių, tačiau susipažinęs, pabendravęs ir apsilankęs begalėje bendrų vakarėlių jis suvokė, kad nemaža jų dalis tėra etatiniai vakarėlių lankytojai, niekuo nenusipelnę nei visuomenei, nei menui, nei politikai, nei verslui. Atsikandęs pramogų pasaulio, Martas Kalendra suprato, kad reikia keisti savo gyvenimą iš esmės ir emigruoti kuo toliau.

„Juodadarbiu Anglijoje ar Norvegijoje nenorėjau būti, todėl pasirinkau Australiją”, – sako buvęs žinių reporteris. Kitame pasaulio krašte jis studijuoja ir dirba padavėju. Buvęs žurnalistas prisipažįsta, kad iš pradžių jam buvo itin sunku pataikauti klientams. „Mūsų restoranas prabangus, jame lankosi turtingi žmonės. Kartą vienam klientui papriekaištavus dėl aptarnavimo aš jam atsakiau itin grubiai, nes man buvo sunku perlipti per save ir nesiginčyti, o patenkinti visus kliento pageidavimus. Esu gavęs pylos, kad su tokiu elgesiu ir manieromis sužlugdysiu restoraną. Greitai teko mokytis būti maloniam”.

Vyras sako, kad toks laimingas kaip Australijoje niekada nesijautė. „Lietuvoje aš nuolatos jausdavau spaudimą, kad turiu kažką pasiekti, kažkam kažką įrodyti, būti geresnis nei kiti, o čia to nėra. Vieną dieną pats nustebau, kai eidamas gatve suvokiau, kad šypsausi šiaip sau be jokios priežasties. Matyt, tampu australu”, – LNK televizijos laidoje „Nuo... Iki...” pirmadienio vakarą,  20 val. pasakos Martas Kalendra.

Naujausi straipsniai