Buvęs švietimo ir mokslo ministras Gintaras Steponavičius oficialiai skiriasi su antrąja žmona Ugne

Švietimo ir mokslo ministras Gintaras Steponavičius su žmona / Irmanto Gelūno / 15min nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2013-01-30 17:25
Portalo Žmonės.lt žiniomis, trečiadienį Vilniaus apylinkės teismą pasiekė buvusio švietimo ir mokslo ministro Gintaro Steponavičiaus (45) ir jo žmonos Ugnės Jasinskaitės (29) skyrybų prašymas.

2007 metais susituokusi ir dukrą Urtę auginanti pora skiriasi bendru sutarimu. Teismo posėdžio data turėtų paaiškėti artimiausiomis dienomis.

Dabartinis Seimo narys G.Steponavičius ir teisininkė U.Jasinskaitė kartu nebegyvena jau nuo praėjusių metų pavasario, tačiau oficialų skyrybų procesą pradėjo tik dabar. Tai antroji politiko santuoka. Iš pirmos santuokos su Guoda Steponavičiene, kuri po skyrybų ištekėjo ir tapo Azguridiene, vyras augina sūnų.

Gintaro ir Ugnės santuoka pradėjo byrėti po 2012-aisiais į viešumą iškilusio skandalo, kuomet sekso eksperte vadinama Milda Bartašiūnaitė pareiškė, kad tuometinis švietimo ir mokslo ministras pateikė jai nedviprasmišką pasiūlymą kartu praleisti naktį po vieno iš Lietuvos liberalų sąjūdžio renginių.

Politikas tuomet neneigė, kad siuntė SMS žinutes iš kandidatų į Seimą sąrašo išbrauktai M.Bartašiūnaitei, tačiau teisinosi, kad žinutės turinį moteris įterpretavo savaip. Jis tenorėjęs ją pakviesti vakarą pratęsti su didesne kompanija bendrapartiečių. Dėl šio skandalo politikui teko aiškintis ir Seime.

Turės laiko persigalvoti

Kai sutuoktiniai skiriasi bendru sutarimu, civilinės bylos svarstymas ilgai netrunka. Tiesa, kai bus paskelbta nutartis, ji įsigalios tik po 30 dienų. Tiek laiko yra duodama sutuoktiniams persigalvoti arba apskųsti teismo nutartį.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai