Buvęs Rusijos bokso čempionas tapo konditeriu – kuria įspūdingo grožio tortus

Įspūdingi konditerio Renato Agzamovo kuriami tortai / Vida Press nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2016-04-01 13:00
Šiuo metu Maskvoje įsikūrusiai kepyklėlei „Fili-Baker“ vadovaujantis Renatas Agzamovas anksčiau buvo bokso čempionas.

Nusprendęs nutraukti sportinę veiklą, jis savo profesiją pasuko visiškai kita linkme – įstojęs į Sočio kulinarijos mokyklą jis pradėjo gaminti ir dekoruoti tortus. Vėliau jis vėl tapo čempionu, tik šįkart – Nacionaliniame Rusijos tortų kepimo čempionate.

R.Agzamovas tikina, kad ši veikla domina jį jau nuo pat vaikystės – vyriškis pirmąjį savo tortą iškepė dar būdamas septynerių ir jau tada suprato, kad būtent tortai ir jų dekoravimas yra jo gyvenimo aistra.

Nutraukęs savo sportinę karjerą ir baigęs kulinarijos mokslus Renatas Agzamovas vėliau įkūrė ir unikalią Rusijoje konditerijos įgūdžių tobulinimosi mokyklą, kurioje įgūdžių moko ir kitus.

Itin didelio populiarumo sulaukęs ir „Instagram“ tinkle (ten jis turi per 980 tūkst. sekėjų), R.Agzamovas per savo karjerą jau yra sukūręs daugiau kaip 2 700 įspūdingų vestuvinių tortų, o kur dar jo įstabūs kūriniai kitoms svarbioms progoms: gimtadieniams, krikštynoms, vaiko gimimui.

Svarbu paminėti ir tai, kad kiekvienas R.Agzamovo kuriamas tortas yra visiškai unikalus, menininkas jau išbandyto dizaino niekad nekartoja, o ir kuriami jo tortai verčia stebėtis jų realistiškumu. Kartais sunku ir patikėti, kad tai apskritai gali būti tortas. Ne veltui antrasis R. Agzamovo hobis yra ledo skulptūros.

Kviečiame pasigrožėti įspūdingais R.Agzamovo tortais:

Ji24.lt

Naujausi straipsniai