Buvęs rūmų liokajus: Meghan Markle viešumoje elgiasi taip pat, kaip princesė Diana

Meghan Markle ir princesė Diana / Scanpix ir ViDA Press nuotr./Žmonės.lt montažas
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-03-16 08:00
Iki karališkų vestuvių liko vos du mėnesiai. Jau gegužės 19 d. Jungtinės Karalystės princas Harry (33) sumainys aukso žiedus su amerikiečių aktore Meghan Markle (36). Nors ji oficialiai dar netapo karališkosios šeimos nare, Meghan Markle jau yra tyrinėjama pro padidinamąjį stiklą.

Buvęs karališkosios šeimos liokajus Grantas Harroldas pasidalijo su „E! News“ pastabomis dėl Meghan Markle elgesio – ko jai dar derėtų pasimokyti iš etiketo protokolo, kas ją sieja su šviesaus atminimo princese Diana.

Grantas Harroldas princo Charleso šeimai tarnavo iki 2011 metų, todėl puikiai žino daugelį rūmų paslapčių ir dar daugiau taisyklių. Buvęs liokajus neslėpė susižavėjimo Meghan Markle gestu, kai ši per oficialų priėmimą stabtelėjo, jog pakalbintų ir apkabintų drovią mokinukę. „Tai labai labai mielas gestas“, – sakė Grantas Harroldas ir patikino, kad tai jam priminė princesės Dianos mielaširdingumą. Vis dėlto buvęs liokajus pabrėžė, kad karalienė Elizabeth II taip jokiu būdu nepasielgtų.

Vida Press nuotr.
Vida Press nuotr.

„Tai daro tik jauni žmonės. Meghan viską daro savaip... Princesė Diana buvo iš tų, kurie apkabina žmones. Ji garsėjo dėl šito, ar ne? – retoriškai klausė Grantas Harroldas. – Daugiau niekas iš karališkosios šeimos neapkabindavo aplinkinių. Jiems tai buvo nepriimtina. Jaunus aristokratus, princus Williamą ir Harry, matote apkabinančius žmones... Jie elgiasi taip, kaip elgėsi jų motina. Tai yra fantastiška.“

Buvęs liokajus tiki, kad Meghan Markle eina teisinga linkme, bet dar turi daug ko išmokti. Amerikiečių aktorė turi atsisakyti žvaigždiškumo: autografų dalijimo, pozavimo asmenukėms ir paparacams. Kitaip sakant, visko, kas aktoriams yra kasdienybė.

„Ji turi atsargiai apgalvoti, ką sako, kaip tai sako ir kaip tai supranta aplinkiniai, nes po gegužės 19 dienos tai taps karališkosios šeimos atspindžiu. Tai kasdieniai dalykai – nuo eisenos iki kalbėjimo manieros, to, kaip ji valgo, kaip laiko puodelį, kaip rengiasi. Viskas bus vertinama – teisinga arba klaidinga. Jai dar prie daug ko reikės prisitaikyti“, – kalbėjo Grantas Harroldas.

AFP/„Scanpix“ nuotr.
AFP/„Scanpix“ nuotr.

Pasak jo, Kembridžo hercogienė Catherine prieš įsiliedama į karališkąją šeimą turėjo didelį privalumą – ji užaugo Jungtinėje Karalystėje. Tuo tarpu JAV beveik visą gyvenimą praleidusi Meghan Markle turės perprasti britišką kultūrą.

„Tai kitoks gyvenimo būdas, kita kultūra, visiškai kitoks auklėjimas. Taigi, jai bus gerokai sudėtingiau nei Catherine – jai teks išmokti ne tik kaip būti aristokrate, bet ir britiško gyvenimo būdo. Tačiau ji turi nuostabią brolienę, su kuria gali pasikalbėti ir pasimokyti iš jos“, – patikino vyras.

Grantas Harroldas atskleidė, kad karališko elgesio protokolo Meghan Markle mokosi ne iš knygų, o iš karališkosios šeimos narių. Jei princo Harry sužadėtinei iškyla koks nors klausimas, jai tereikia jį užduoti. Po vestuvių Meghan Markle bus suteikta galimybė įvesti savų taisyklių – jei niekas iš šeimos neprieštarauja tam tikram etiketo pažeidimui, tai tampa norma. Tokių pavyzdžių jau galėjome pastebėti Meghan Markle įvaizdyje – suveltas kuodelis ir apnuogintos kojos anksčiau karališkojoje šeimoje buvo nepriimtini.

Buvęs rūmų darbuotojas patikino, jog princas Harry ir Meghan Markle – nuostabiai deranti pora. Anot jo, Meghan Markle yra labai rūpestinga, maloni ir dega aistra labdarai. Tokiomis pat savybėmis pasižymi ir princas Harry. „Manau, Dangus juos paskyrė vienas kitam“, – sakė Grantas Harroldas.

„Scanpix“ nuotr.
„Scanpix“ nuotr.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai