Buvęs „Pikaso“ narys Tomas Eigertas su minia pasiekė šokinėjimo per šokdynę rekordą

Tomas Eigertas / Juliaus Kalinsko / 15min nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2016-09-17 13:08
Kol savaitgalį Vilniaus centre šurmuliuoja Tautų mugė, Katedros aikštėje vyko smagi atrakcija. Vidudienį čia buvo siekiama masiškiausio šokinėjimo per šokdynę rekordo.

Šeštadienio popietę į prie varpinės bokšto rinkosi tiek vaikai, tiek suaugę. Čiupę į rankas dovanojamas šokdynes visi drauge bandė šokinėti 5 minutes be sustojimo.

Kelios minutės po vidurdienio, Lietuvos rekordo agentūra „Factum” užfiksavo masiškiausio šokinėjimo per šokdynę rekordą.

„Šokinėti per šokdynę yra ne tik sveika, bet ir labai smagu įvairaus amžiaus grupėms, todėl siekdami rekordo galime skleisti svarbią žinią – gyventi sveikiau gali būti linksma, o aktyvus laisvalaikis – suvienija žmones“, – sakė renginio iniciatorius, buvęs grupės „Pikaso“ narys, muzikantas Tomas Eigertas.

Juliaus Kalinsko / 15min nuotr.
Juliaus Kalinsko / 15min nuotr.

Pasak jo, tokios pramogos – tai būdas visus skatinti gyventi sveikiau. „Matau, kaip keičiasi žmonių įpročiai ir tikiuosi, jog visi dalyvavę rekordo siekime ir gavę šokdynę nenumes jos namuose, o nors kartais pasinaudos ja, o gal net nuspręs siekti asmeninių rekordų“, – kalbėjo jis.

Pats T.Eigertas juokiasi – jo asmeninis šokinėjimo per šokdynę rekordas – be sustojimo padaryti 10 paprastų šuoliukų ir dar keli sukryžiuojant rankas. „Kaip man, tai sakyčiau tikrai neblogai“, – šypteli ir patikina, kad vis tik ne šuoliukų ir padarytos klaidos kiekis šiame renginyje svarbiausia.

Juliaus Kalinsko / 15min nuotr.
Juliaus Kalinsko / 15min nuotr.

„Lietuviai tampa vis sportiškesne tauta, nes jaunimas pradeda gyventi kitaip. Visi aplink bėga, važiuoja, plaukia, lipa, o mes šokinėjame“, – sakė idėjos sumanytojas.

Čia dalyvavusiems ir siekusiems masiškiausio rekordo nebuvo taikomi jokie specialų reikalavimai. Svarbiausia – noras dalyvauti ir gera nuotaika. O jos renginyje tikrai netrūko.

Daugiau akimirkų – nuotraukų galerijoje:

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai