Buvęs Monicos Bellucci vyras Vincentas Casselis laimę rado jaunesnės glėby: kartu turės vaiką

Vincentas Casselis ir Tina Kunakey/Instagramo nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2019-01-02 09:09
Aktorius Vincentas Casselis (52) ir prancūzų modelis Tina Kunakey laukia šeimos pagausėjimo. Pora naujiena pasidalijo antradienio vakarą. Tai bus pirmasis V. Casselio ir jo antrosios žmonos vaikas.

Naujienomis apie šeimą greitai aplankysiančius gandrus V. Casselis pirmiausia pradžiugino savo socialinių tinklų sekėjus. Įkėlęs nuotaikingą vaizdo įrašą, aktorius nepaliko abejingų.

Su Tina Kunakey V. Casselis susituokė praėjusių metų rugpjūčio mėnesį.

Trumpame vaizdo įraše aktorius apglėbia ir bučiuoja padidėjusį žmonos pilvuką, kai tuo metu Tina visa švyti jo rankose ir džiaugiasi greitai tapsianti mama. 

V. Casselis žino, ką reiškia tėvystė. Su aktore Monica Bellucci santuokoje jis išgyveno 14 metų. Kartu jie rūpinasi dviem dukromis Leonie ir Deva.

Vincentas Casselis ir Monica Bellucci neabejotinai buvo viena įspūdingiausių Europos kino porų. Jiedu ne tik gyveno, bet ir filmavosi kartu – susipažinę 1996-aisiais, juostos „L'Appartement“ filmavimo aikštelėje, vėliau kartu suvaidino dar devyniuose filmuose. Jų santuoka iširo 2013 metų rugpjūtį, po penkerių metų Vincentas nusprendė vesti dar kartą. 

Naujausi straipsniai