Buvęs Meghan Markle vyras pasipiršo savo mylimai moteriai

Meghan Markle su buvusiu vyru Trevoru Engelsonu / Vida Press nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-06-03 13:49
Netrukus po karališkųjų vestuvių, Meghan Markle buvęs vyras Trevoras Engelsonas nusprendė nelaukti. Filmų prodiuseris pasipiršo savo ilgametei mylimajai Tracey Kurland.

Tracey Kurland paprašęs už jo tekėti, vyras pasidalijo įrašu „Instagram“ tinkle. Jis skelbėsi esąs pats laimingiausias šioje žemėje.

Meghan su Trevoru susituokė 2011 m. viename Jamaikos paplūdimių, išsiskyrė po dvejų metų. Priežastis – daug laiko, praleisto atskirai, nes Meghan Markle filmavosi juostoje „Suits“ Kanadoje, o vyras gyveno Los Andžele.

Ninaki „Mail Online“ sako kitaip. Taip, vestuvių metu, kuriose dalyvavo ir vaikystės draugė, pora atrodė beprotiškai įsimylėjusi.

Vida Press nuotr.
Vida Press nuotr.

„Tačiau po vestuvių Meghan pasikeitė taip kardinaliai – tarsi kažkas išjungė šviesą. Po trijų „Suits" sezonų ji man paskambino ir pasakė, kad nutraukia santuoką“, – pasakojo Ninaki Priddy.

Pasikeitė ir merginų santykiai, nors juodvi kartu buvo nuo 11 metų, laikė viena kitą seserimi. Pasak Ninaki, Meghan Markle visuomet norėjo būti garsi, vedybos su Trevoru buvo vienas iš būdų to siekti. Aplinkiniai taip buvo paveikti jos kalbų, kad jau įsivaizdavo ją einant atsiimti „Oskaro“.

Karališkąja šeima Meghan Markle domėjosi dar gyvendama su Trevoru – draugė matė jos namuose knygą apie princesę Dianą. Ta istorija Meghan ypatingai žavėjo - aplinkiniai žinojo jos neeilinį susidomėjimą apskritai princesių gyvenimu.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai