Buvęs Mariah Carey sužadėtinis nutraukė tylą: vyras prabilo apie nenusisekusias jųdviejų sužadėtuves

Mariah Carey ir Jamesas Packeris / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-10-21 09:00
Milijardierius verslininkas Jamesas Packeris po skyrybų su dainininke Mariah Carey nuo žiniasklaidos atsitvėrė tylos siena. Buvusioji keikė vyrą įvairiausias žodžiais ir jam pagaliau prakalbus apie tai, kas tarp jų nutiko, daugelis liko nustebinti.

Mariah Carey ir Jamesas Packeris susipažino 2015 metais, Holivude. Santykiai netruko iškilti į viešumą, kaip ir intriguojančios datalės apie vyro dosnumą. Mariah jis negailėjo nieko. Susižadėjus ant moters piršto sužibo beveik 10 milijonų vertės žiedas.

„Scanpix“/„Sipa USA“ nuotr.
„Scanpix“/„Sipa USA“ nuotr.

Po skyrybų Mariah Carey tvirtino nežinanti, ką jos buvęs šunsnukis veikia ir kas tarp jų nutiko.

Jamesas Packeris kalbėdamas apie moterį išliko taktiškas. Popprincesę jis pavadino puikiu žmogumi ir sakė, kad kartu jiems išties buvo smagu. Tiesa, vyras prisipažino nesuprantantis, iš kur kilo visas šis pyktis, nes su dviem buvusiomis žmonomis jis sutaria puikiai. Anot jo, jų santykiai niekur nevedė.

Labiausiai šiandien Jamesas gailisi dėl nenusisekusios santuokos su atlikėja Erica Baxter. Kartu jie augina tris vaikus. „Iki šiol gailiuosi, jog susimoviau. Tačiau yra, kaip yra. Erica – puiki motina, kuriai vaikus auklėti sekasi nuostabiai“, – kalbėjo vyras.

Australijos žiniasklaida apie nutrūkusias Mariah ir Jameso sužadėtuvės pranešė praėjusių metų spalį.

Buvo skelbiama, kad turtuolis dainininkę paliko neapsikentęs jos ekstravagantiško gyvenimo būdo ir išlaidavimo bei dėl to, kad ji pernelyg įsitraukė į savo realybės šou „Mariah's World“. Apie šiuos dalykus kalbėdamas su žurnalistais Jamesas net neužsiminė. Vyras tik minėjo supratęs, jog jiems su Mariah – nepakeliui.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai