Buvęs Londono meras Borisas Johnsonas prisipažino dažantis plaukus

3 vieta – Londono meras Borisas Johnsonas / „Scanpix“ nuotr.
Šaltinis: BNS
AA

Vešlia išsitaršiusia šukuosena garsėjantis buvęs Londono meras prisipažino dažantis savo šviesius plaukus, interviu, kuri yra skelbiama sekmadienį, prisipažino vienas iš populiariausių šalies konservatorių lyderių.

Borisas Johnsonas, vadovaujantis kampanijai už Britanijos pasitraukimą iš Europos Sąjungos, išdavė šią paslaptį laikraščiui „The Sunday Times“.

„Plaukai yra tikri, – laikraštis citavo B.Johnsono žodžius. – Jie visiškai natūralūs.“

Tačiau kai buvo paklaustas, ar dažosi plaukus, 51 politikas pripažino: „Taip.“

Dėl savo susitaršiusių neklusnių plaukų B.Johnsonas tapo vienu iš geriausiai atpažįstamų britų politiku. Jis taip pat garsėja dėl savo įpročio niurzgėti ir šmaikščių pareiškimų.

Konservatorių partijos žvaigždė susikirto su premjeru Davidu Cameronu, vasarį paskelbęs, kad palaikys kampaniją, raginančią balsuoti už Britanijos pasitraukimą iš ES per birželio 23-ąją vyksiantį referendumą.

B.Johnsonas laikomas vienu iš favoritų pakeisti D.Cameroną, jeigu premjeras atsistatydins po to balsavimo, kurio baigtis gali pakrypti bet kuria linkme, nes apklausos rodo, kad tiek pasitraukimo, tiek pasilikimo Bendrijoje šalininkų yra apylygiai.

„The Sunday Times“ ir agentūros „YouGov“ šią savaitę atlikta apklausa rodo, kad 20 proc. respondentų pageidauja, kad B.Johnsonas perimtų premjero postą iš D.Camerono.

Tuo tarpu jo artimiausią varžovę – vidaus reikalų sekretorę Theresą May – palaikė 8 procentai.

Pats B.Johnsonas kadaise yra sakęs, kad jo galimybės tapti premjeru yra nedaug didesnės už tikimybę „atgimti alyvmedžiu“.

Skaitykite daugiau