Buvęs Lauros Čepukaitės vyras Donatas Paulauskas į sostinės festivalį atvyko su širdies drauge

Donatas Paulauskas su drauge Ieva / Irmanto Gelūno nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-07-19 11:20
Trečiadienio vakarą „Freaks on Floor“ surengė išskirtinį koncertą „Roko mišios“. Atlikėjams liepos 18 d. vakaras buvo ypatingas ne tik tuo, jog grupė pirmą kartą kartu su styginiais koncertavo Valdovų rūmų kieme, bet ir tuo, kad jų koncerto pasižiūrėti atvyko didelė dalis pramogų pasaulio atstovų. Renginyje pasirodė ir muzikantas, kadaise „Eurovizijoje“ Lietuvai su grupe „Laura & The Lovers“ atstovavęs Donatas Paulauskas. Vyras pristatė savo naują draugę Ievą.

„Roko mišiose“ grupės „Freaks on Floor“ muzika suskambėjo kitaip nei jų gerbėjai yra įpratę. Prie atlikėjų prisijungė styginių instrumentų grupė bei muzikantai Tadas Žukauskas (bosinė gitara), Gintas Bagdonas (akustinė gitara). Taip pat scenoje buvo ir visiems puikiai žinomų svečių.

Irmanto Gelūno nuotr.
Irmanto Gelūno nuotr.

Pasiruošimas koncertui su styginių kolektyvu buvo labai įdomus, tačiau tuo pačiu ir sunkus darbas, juk kiekvienam kūriniui reikėjo atrasti geriausiai skambančią aranžuotę, suderinti grupės atliekamą roką su klasikinės muzikos skambesiu.

Renginyje pasirodė TV laidų vedėja Ugnė Skonsmanaitė su širdies draugu Norbertu Faktoravičiumi, Rolandas Mackevičius su sūnumi Motiejumi, atvyko ir seniai viešumoje matytas, buvęs Lauros Čepukaitės vyras, muzikantas Donatas Paulauskas.

Irmanto Gelūno nuotr.
Irmanto Gelūno nuotr.

Į renginį vyrą atlydėjo mergina. Donatas pasakė jos vardą: „Tai – Ieva“, tačiau nuo išsamesnių komentarų susilaikė.

Nepasant to, nepanoręs kalbėti apie jausmus, Donatas vakarą leido linksmai besišnekučiuodamas ir nevengdamas apkabinti savo partnerės.

Žmonės.lt primena, kad anksčiau muzikantas buvo vedęs atlikėją Laurą Čepukaitę. Kartu jie išgyveno septynerius metus. Šiuo metu Laura augina dvi dukras, kurių susilaukė su virtuvės šefu Liutauru Čepračku ir vieną dukrelę, kurios globa dalijasi su Donatu.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai