Buvęs KT pirmininkas Dainius Žalimas vedė teisininkę Ingridą Danėlienę

Dainius Žalimas ir Ingrida Danėlienė / Fotobanko nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2021-07-27 16:20
Buvęs Konstitucinio Teismo (KT) pirmininkas Dainius Žalimas vedė buvusią savo kolegę, teisininkę Ingridą Danėlienę.

Šią žinią D.Žalimas pranešė socialiniame tinkle „Facebook“.

„Paprastai nerašau apie asmeninį gyvenimą. Tačiau yra proga nukrypti nuo šios taisyklės. Vienodai pripažįstu ir gerbiu bet kurį teisėtą būdą šeimai sukurti, kaip ir kiekvieno žmogaus teisę kurti šeimą nepaisant tikėjimo, lyties, lytinės orientacijos ar tapatybės. Šia teise savo nuožiūra pasinaudojau ir pats. Susituokdamas su Ingrida Danėliene.

Sudarėme tradicinę bažnytinę santuoką. Pažįstantys Ingridą vertina jos dalykiškumą, komunikabilumą, intelektą, drąsą, reiklumą sau ir kitiems, taktą ir kartu nepakantumą sukčiavimui, veidmainystei, tinginystei, provincialiems stereotipams. Todėl išpažįstame bendras vertybes ir tapome gerais draugais.

Vienas kitą pažįstame daugiau kaip dešimt metų nuo darbo Vilniaus universitete laikų, kartu su bendraminčių komanda mums pavyko pasiekti puikių rezultatų dirbant Konstituciniame Teisme. Būtent dėl bendro darbo ir palaikymo mano veiklai Ingrida buvo nepagrįstai menkinama, beje, ypač tada, kai kartu jau nebedirbome.

Kita vertus, jei ne paskutinieji metai, šios santuokos nebūtų. Tai, kas mūsų nesunaikina, užgrūdina ir padaro stipresniais. Esame dėkingi tiems, kurie mus atskirai ir kartu palaikė. Dėkingi ir tiems, kurių dėka teko įvairių išbandymų. O aš dėkingas Ingridai už pasitikėjimą. Sėkmės ir laimės visiems!“ – feisbuke rašė D.Žalimas.

Dainius Žalimas / Fotobanko nuotr.
Dainius Žalimas / Fotobanko nuotr.

Paprastai nerašau apie asmeninį gyvenimą. Tačiau yra proga nukrypti nuo šios taisyklės. Vienodai pripažįstu ir gerbiu...

Posted by Dainius Žalimas on 2021 m. liepos 27 d., antradienis

Naujausi straipsniai