Buvęs „Kitokių“ vadybininkas Darius Petrikauskas subūrė merginų duetą „Altruistės“

„Altruistės“ Agnė ir Skaistė / Ilmio Ilmito nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Buvęs grupės „Kitokios“ vadybininkas Darius Petrikauskas subūrė naują duetą „Altruistės“. Tokiu pavadinimu nuo šiol gerbėjams prisistatys dvi 17-metės: Agnė ir Skaistė. Abi merginos užaugo vaikų namuose.

Agnė ir Skaistė į naują muzikinį projektą priimtos neatsitiktinai. Po žavia jų išvaizda slepiasi daug skaudžių ir sunkių išgyvenimų.

„Merginos nuo pat vaikystės iki dabar gyvena vaikų globos namuose. Būtent ši skaudi, gyvenimiška patirtis leis iš arčiau pažvelgti, įsijausti į problemas ir tiksliau surasti jų sprendimo būdus“, – sako D.Petrikauskas. 

Pagrindiniu grupės tikslu jis laiko siekį integruoti socialiai pažeidžiamus vaikus ir paauglius į visuomenę ir skatinti siekti savo tikslų, atkreipti suaugusiųjų dėmesį į bendravimą su vaikais, parodyti paauglių problemas ir įmanomus sprendimo būdus.

„Grupės tikslas – parodyti, kad socialinė padėtis nėra svarbi, o viskas įmanoma. Taip, merginoms dar yra kur tobulėti, reikia daug dirbti, tačiau profesionalai sako, kad jos turi duomenis. Reikia tik dirbti ir stengtis“, – Žmonės.lt sakė D.Petrikauskas. 

Vadybininkas žada pristatyti ne vieną naują dueto kūrinį, taip pat trumpametražius filmus, organizuoti renginius vaikų globos ir ugdymo įstaigose. 

„Kilniam tikslui susivienijo vaikų globos namų ir „Kiokushin“ karate klubo „Energijos smūgis“ auklėtiniai, kurie vaidino socialiniame trumpametražiame filme „Žengti žingsnį išdrįsk“.

Grupė sukurta ne komerciniais tikslais, todėl koncertus ir renginius vykdysime neatlygintinai“, – sako D.Petrikauskas. 

Vadybininkas dėkoja vizažistei Neringai Šneiderytei, fotografui Ilmiui Ilmito, kompozitoriui Andriui Bernatoniui, operatoriui Evaldui Maniušiui.

Skaitykite daugiau