Buvęs grupės „Pikaso“ narys Tomas Eigertas sieks masiškiausio šokinėjimo per šokdynę rekordo

Tomas Eigertas / Asmeninio albumo nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2016-09-08 09:58
Nors sausį grupę „Pikaso“ palikusiam muzikantui Tomui Eigertui šokti patinka (aut. past. – Tomas 2012 dalyvavo šokių projekte „Kviečiu šokti“), tačiau šį kartą buvusiam atlikėjui kilo kitokia idėja.

Jis organizuoja masiškiausią šokinėjimą per šokdynę ir nori pasiekti Lietuvos rekordą. Ir tai dar ne viskas – kiekvienas dalyvis gaus šokdynę dovanų!

Tomai, kaip kilo tokia idėja?

Įstaigoje, kurioje šiuo metu dirbu, rūpinamės šeimų sveikata, kad vaikų nugaros būtų tiesios, kad žmonės galėtų džiaugtis judėjimo laisve be skausmo ir nepatogumų. Lietuvoje sportuoti tampa vis populiariau, vis daugiau žmonių domisi bėgimu, maratonais, tačiau norint nubėgti maratoną reikia pasiruošimo. Darbe tiesiog kilo idėja, jog šokinėti per šokdynę yra ne tik sveika, bet ir labai smagu įvairaus amžiaus grupėms, todėl siekdami rekordo galime skleisti svarbią žinią – gyventi sveikiau gali būti linksma, o aktyvus laisvalaikis – suvienija žmones! Idėjai, be abejonės, pritarė ir mūsų sveikatingumo centre dirbantys specialistai.

Ar pats dažnai sportuoji? Kodėl pasirinkai būtent šokinėjimo per šokdynę rekordą?

Sportuoju išties nemažai. Aišku, anksčiau tam skirdavau daugiau laiko. Šiuo metu tai trukdo daryti įtemptas darbo grafikas. Organizmui kartais reikalingas poilsis ir, mano manymu, svarbu nepersitempti, kad sveikata nepriverstų sustoti. Kodėl pasirinkau šokinėjimą? Na, visi aplink bėga, važiuoja, plauka, lipa, o mes šokinėsime ir ne bet kaip, o šoksime tiesiai rekordo link (šypsosi)!

Kaip pačiam sekasi šokinėti? Gal esi užfiksavęs kokį asmeninį rekordą?

Galiu peršokti bent 10 kartų paprastai ir bent kelis kartus sukryžiuojant rankas be sustojimo. Kaip man, tai sakyčiau tikrai neblogai (juokiasi).

Kalbant apie asmeninius rekordus, žiemą esant –20°C temperatūrai nubėgau 13 kilometrų. Nors kilometražą dar galėčiau pagerinti, tačiau tokiomis sąlygomis to tikriausiai nebepadaryčiau. Dar vienas mažas rekordas – teko be miego praleisti 28 valandas… Tad jei kažkas dar neturi kažkokio asmeninio rekordo ar nori pridėti dar vieną prie turimų sąrašo, nuoširdžiai kviečiu prisijungti prie masiškiausio Lietuvos šokinėjimo per šokdynę rekordo siekimo.

Oho, daugiau nei 1000 šokdynių dovanų. Ar nori vilniečius paversti sveikuoliais? Kokį gyvenimo būdą propaguoji pats?

Ne tik vilniečius! Visus reikia skatinti gyventi sveikiau! Matau, kaip keičiasi žmonių įpročiai ir tikiuosi, jog visi dalyvavę rekordo siekime ir gavę šokdynę nenumes jos namuose, o nors kartais pasinaudos ja, o gal net nuspręs siekti asmeninių rekordų.

Kalbant apie mano gyvenimo būdą, galiu pasigirti, jog judėjimo tikrai nepamirštu, tačiau sveikesniam gyvenimo būdui norėčiau skirti daugiau dėmesio... Kartais pavalgau tik vieną kartą per parą ir naktį, todėl tikrai nesu pavyzdys. Dažnas maistas – sumuštiniai iš degalinių vykstant iš vieno renginio į kitą. Anksčiau savaitgaliais galėjau daugiau laiko skirti pomėgiams – pasivažinėjimams motociklu, air soft žaidimui, pabėgiojimui miške ar piknikams su draugais, o dabar savaitgaliais vedu įvairius renginius, vestuves, todėl to tiesiog nebespėju, tačiau tikiuosi, jog ateityje pavyks atrasti laiko ir asmeninėms sveikuoliškoms pramogoms.

Kas galės dalyvauti šio rekordo siekime? Kokie reikalavimai dalyviams? Tavo manymu, ar lietuviai – sportiški žmonės?

Jokių apribojimų ir reikalavimų nėra. Šokinėti taip, kaip išeina reikės 5 minutes. Niekas neskaičiuos jūsų klaidelių ar sustojimų, svarbiausia – gera nuotaika ir noras sudalyvauti. Rekordo siekime gali dalyvauti visi, todėl imkite vaikus, draugus, kaimynus ir susitinkame rugsėjo 17 dieną Vilniuje!

Lietuviai tampa vis sportiškesne tauta, nes jaunimas pradeda gyventi kitaip. Gal mažuose miesteliuose daugiau žmonių vis dar renkasi alų ir televizorių, tačiau bendras žmonių suvokimas apie sveikatą keičiasi, auga nauja karta.

Tai kada ir kur galėsiu sudalyvauti rekordo siekime ir gauti savo nemokamą šokdynę?

Rugsėjo 17 dieną, Katedros aikštėje 12 val. startuojame. Nuo 11 iki 12 valandos visus norinčius dalyvauti rekorde registruosime vietoje ir dalinsime dalyvių numerius bei šokdynes!

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai