Buvęs grupės „B’Avarija“ narys Jonas Jonušas pristato naują dainą: „Nebeturiu tamsių minčių“

Jonas Jonušas
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2022-01-24 07:49
Jonas Jonušas, daugeliui pažįstamas kaip buvęs grupės „B’Avarija“ narys bei kulinarinių pramogų veidas, grįžta į muzikinį pasaulį ir su klausytojais dalinasi nauju savo kūriniu „Upė“. Žinomo prodiuserio Andriaus Bernatonio aranžuotas kūrinys supina šiuolaikišką ritmingą skambesį su jausmingu dainavimo stiliumi, kuriuo pasižymi atlikėjas.

„Ši daina yra kelionė į save. Nors parašyta labai seniai, daina bei jos nešama žinutė man yra aktuali ir šiandien. „Upė“ – tai alegorija į vienatvę, viltį bei artimų žmonių svarbą gyvenimo kelionėje“, – apie dainą pasakoja Jonas.

Dainininkas sako, jog žmonės, net ir apsupti draugų ar šeimos, dažnai jaučiasi vieniši, lyg kokie šapeliai nešami gyvenimo upės.

„Kabinamės į bet ką, kuriame netikrą svajonių pasaulį Instagrame, rodydami tik tai, kas skanu, gražu ir smagu. Tuo pačiu metu išgyvename išsiskyrimus, netektis, sergam ir vargstam, bet slepiamės, kartais staugdami iš vidinės vienatvės, nešami tos stiprios srovės. Tamsių minčių nebeturiu, priimu kiekvieną dieną kaip dovaną, turiu daug optimizmo ir noriu tą jausmą apgyvendinti dainose“, – sako Jonas.

Jonas Jonušas
Jonas Jonušas

Šiuo metu dainininkas rengia nedidelius pasirodymus Lietuvos miestuose ir aktyviai kuria naujas dainas, tačiau pripažįsta, jog per visą savo muzikinę karjerą teko dažnai įrodinėti sau ir kitiems, kad jis nėra tik vienos buvusios pop grupės žvaigždutė.

„Turiu savitą pasaulėžiūrą ir dainavimo stilių, kurį norisi pristatyti klausytojams. Savęs ieškojimas bei kūryba yra nesibaigianti kelionė, kuri pati ir yra tikslas“, – įsitikinęs jis.

Jonas Jonušas
Jonas Jonušas

Jonas niekada nenutolo nuo muzikos, taip pat kartais sušmėžuodavo televizijos ekranuose kaip maisto žinovas ir muzikinių šou dalyvis. 2013 metais su grupe „Pop Ladies“ sėkmingai pasirodęs projekte „Žvaigždžių Duetai“ užėmė antrą vietą. 2021 metais „Lietuvos Balse“ Jonas su Migle Pivoriūnaite atliko mokytojus sužavėjusią baladę „Endless Love“ ir pažadėjo mokytojai Monikai Liu tęsti savo kelionę muzikos pasaulyje.

Dainą „Upė“ galima išgirsti muzikinėse platformose Spotify, Youtube bei Apple Music.

Jonas Jonušas – „Upė“:

Naujausi straipsniai

Slaugos namai Trakuose / Įstaigos nuotr.

Reklama