Buvęs Arianos Grande sužadėtinis Pete'as Davidsonas prisipažino tapęs interneto patyčių auka

Pete'as Davidsonas / Vida press nuotr.
Šaltinis: Žmonės
AA

Buvęs dainininkės Arianos Grande sužadėtinis komikas Pete'as Davidsonas viešai prakalbo apie tai, kad kenčia patyčias.

Prieš keletą mėnesių santykius su A. Grande nutraukęs populiarios amerikiečių laidos „Saturday Night Live“ komikas prisipažino, kad jau devynis mėnesius kenčia nuo patyčių, kurių sulaukia internete.
Ariana Grande ir Pete'as Davidsonas / „Scanpix“ nuotr.

Socialinio tinklo „Instagram“ paskyroje jis atvirai prisipažino, kad po to, kai jis atskleidė kenčiantis nuo psichologinių sutrikimų ir minčių apie savižudybę –  sulaukė net paskatinimų nutraukti sau gyvybę.

„Aš laikau liežuvį už dantų. Niekada neminėjau jokių vardų. Nesu pasakęs nė vieno žodžio apie nė vieną iš jūsų. Aš nesuprantu kodėl, tada, kai kam nors kas nors atsitinka – visas pasaulis bando tą žmogų sumaišyti su šiukšlėmis nežinodami jokių faktų ar konteksto. Ypatinga šiuo metu – kai žmonėms patinka įsižeisti ar įžeisti. Ši mintis – bauginanti. Internete iš manęs tyčiojasi ir užgaulioja jau 9 mėnesius. Aš viešai kalbėjau apie savo psichologinius sutrikimus ir mintis apie savižudybę, kurios mane kartais kankindavo. Maniau, kad tie vaikai, kurie kaip ir aš nenori būti šioje žemėje – sulauks atjautos ir pagalbos. Kad ir kaip stipriai internetas ar žmonės nori, kad aš nutraukčiau sau gyvybę – aš to nedarysiu. Man darosi liūdna vien dėl to, kad turiu ištarti šiuos žodžius. Visiems tiems, kurie nori mane pribaigti – aš jus matau ir aš jus myliu“, – jautrią žinutę paliko komikas.
View this post on Instagram

?

A post shared by Pete Davidson (@petedavidson) on

P. Davidsono ir A. Grandes santykiai nutrūko spalio pabaigoje. Pora skirtingais keliais pasuko po keturių mėnesių draugystės. 

Skaitykite daugiau