Buvę mylimieji Britney Spears ir Justinas Timberlake'as intriguoja gerbėjus: laukite muzikinio dueto

Britney Spears ir Justinas Timberlake'as (2002 m.) / „Scanpix“/AP nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2016-09-17 18:18
Buvo laikai, kai popmuzikos superžvaigždės Britney Spears (34 m.) ir Justinas Timberlake'as (35 m.) buvo tituluojami saldžiausia pramogų pasaulio porele, bet jiedu jau labai seniai gyvena atskirus gyvenimus ir nepalaiko jokių ryšių. Tačiau jokių nuoskaudų nebeliko, priešingai – tiek Britney, tiek Justinas atviri galimybei padainuoti duetu!

Praėjusį mėnesį Britney Spears atsakinėjo į gerbėjų užduotus klausimus, kurių vienas buvo atskleisti tris atlikėjus, su kuriais ji labiausiai norėtų kartu padainuoti. Dainininkės atsakymas buvo „Aerosmith“ lyderis Stevenas Tyleris, Gwen Stefani ir... jos buvęs vaikinas bei pirmoji meilė Justinas Timberlake'as! Tas pats, kuris parašė dainą „Cry Me A River“ apie jų skyrybas.

Šią savaitę Toronto kino festivalyje viešinčio Justino Timberlake'o žurnalistai paklausė, kas jis mano apie tokį Britney Spears išreikštą norą kartu padainuoti. Jis nustebo, mat apie tai dar nebuvo girdėjęs, tačiau yra atviras pasiūlymams ir mielai sutiktų padainuoti su ja duetu.

„Ji taip pasakė? Žinoma! Be jokios abejonės, – „E! News“ sakė Justinas Timberlake'as. – Žinote, aš turiu 17-os mėnesių sūnų, taigi mane pasiekia ne visos naujienos... Atsiprašau, kad šito dar nežinojau... Aš pasiekiamas, laukiu skambučio!“

TAIP PAT SKAITYKITE: Justinas Timberlake'as ir Kate Winslet vaidins naujame Woody Alleno filme

Žmonės.lt primena, kad Britney Spears ir tuo metu grupėje NSYNC dainavęs Justinas Timberlake'as pora buvo nuo 1999-ųjų iki 2002-ųjų.

Justinas Timberlake'as yra vedęs aktorę Jessicą Biel, su kuria augina 1 m. 5 mėn. sūnų Silą. Tuo tarpu Britney Spears širdis šiuo metu yra laisva ir ji viena pati augina du sūnus – Seaną Prestoną (11 m.) ir Jaydeną Jamesą (10 m.).

Vida Press nuotr.
Vida Press nuotr.
Žmonės.lt

Naujausi straipsniai