Buto šokio teatro įkūrėja Sakurako su mylimuoju Philu Vonu susilaukė atžalos

Menininkė Sakurako/Gretos Skaraitienės nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2019-03-18 18:15
Avangardinio šokio buto techniką propaguojanti atlikėja bei choreografė Inga Cholmogorova-Sakurako ir menininkas Philas Vonu sekmadienį susilaukė dukros.

Lietuvoje rašiusi ir kūrusi žurnalistė, vėliau finansų analitikė ir galiausiai talentinga menininkė Inga Cholmogorova, geriau pažįstama iš savo sceninio slapyvardžio Sakurako, kovo 17-ąją Santaros klinikose pagimdė dukrą. Prieš kelis metus su savo širdies draugu Philu Vonu Vilniuje atidariusi buto šokio teatrą „Okarukas“ moteris neseniai lankėsi „Žmonės FOTO“ fotografės Gretos Skaraitienės surengtoje parodoje „100 tikrų žmonių portretų“.

Jau tuomet menininkė teigė, kad prieš išeinant motinystės atostogų, tai bus paskutinysis renginys, kuriame ją galime pamatyti.


Sakurako ir Philas Vonas
Sakurako ir Philas Vonas

„Nieko sau, jau sužinojote, aš dar pati bandau atsigauti“, – sulaukusi skambučio sveikinimus maloniai priėmė menininkė. Inga susilaukė dukros, kuri į šį pasaulį atėjo sveika ir svėrė beveik 4 kilogramus.

„Mūsų dukrytė – Mia Luna Marie Fontez“, – vaiką pasauliui pristatė choreografė. Portalui Zmones.lt ji sakė, kad su mylimuoju abu bando priprasti prie naujos padėties ir be galo džiaugiasi.

Philui – tai jau antrasis vaikas, suaaugusi menininko dukra šiuo metu gyvena Meksikoje. Sakurako, kuriai dukra Mia Luna Marie yra pirmoji atžala, anksčiau interviu žurnale „Laimė“ (tuo metu dar vadinosi „Laima“) apie vaikus yra sakiusi:

„Anksčiau turėdavau kitų prioritetų. Kai man buvo vos per 20, vaikai ir šeima atrodė didžiulė paslaptis, nes norėjau daug mokytis, dirbti, veikti. Vėliau – irgi panašiai. Nieko specialiai nedariau, ėjau ten, kur likimas vedė.“

Naujausi straipsniai