Būtina pamatyti: aktoriaus Ashtono Kutcherio flirtas su senatoriumi Johnu McCainu

Ashtonas Kutcheris / „Scanpix“/AP nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Aktorius ir verslininkas Ashtonas Kutcheris ir JAV senatorius Johnas McCainas pora? Tikrai ne. Nepaisant to, kad per Senato Užsienio reikalų komiteto posėdį jiedu flirtavo lyg paaugliai.

Ashtonas net pasiuntė senatoriui oro bučinį, kai šis pristatydamas aktorių pajuokavo, kad Ashtonas gyvai atrodo net geriau nei filmuose. J.McCainas po oro bučinio išraudo ir ėmė nerišliai kalbėti, kol visa salė politikų ir žmogaus teisių gynėjų kvatojosi.

Nederėtų laikyti A.Kutcherio bučinio įžeidimu ar bandymu pažeminti. Priešingai, jis ir senatorius yra puikūs bičiuliai. Tai buvo tyras draugiškumo gestas, o ne bandymas išmušti politiką iš vėžių. Greičiausiai todėl vaizdo įrašas su Ashtono oro bučiniu, paviešintas iš karto po Šv. Valentino dienos, iš karto tapo interneto sensacija.

Aktoriaus bučinys politikui tapo puikia reklama jų reikšmingiems darbams. Posėdyje apsilankęs A.Kutcheris skaitė pranešimą apie modernios vergovės, kitaip tariant prekybos žmonėmis, naikinimo svarbą.

Kodėl komedijose vaidinančiam aktoriui, kuris karjerą pradėjo, kaip apatinių modelis, turėtų rūpėti tokios temos? Kas apskritai jam suteikė teisę kalbėti apie tai? A.Kutcheris kartu su buvusia žmona Demi Moore yra įsteigęs organizaciją „Thorn“, kuri tam tikromis technologijomis padeda identifikuoti prekybos žmonėmis aukas ir net nustatyti jų buvimo vietą.

A.Kutcheris neslėpė, kad dažnai girdi priekaištų, jog turėtų dirbti aktoriaus darbą ir nesikišti į kitas sritis. Vis dėlto darbas „Thorn“ organizacijoje yra jo prioritetas.

Nedaug trūko, kad Ashtonas pravirktų, kalbėdamas apie tai, ką išgyveno, negalėdamas padėti Tėvynės saugumo departamentui surasti mergaitės, kurią išprievartavo. Nusikaltimas buvo filmuojamas ir vėliau paviešintas internete.

„Tai sugniuždė mane, – virpančiu balsu kalbėjo A.Kutcheris. – Tai persekiojo mane. Kiekvieną naktį eidamas miegoti aš galvodavau apie tą mažą mergaitę, kurią vis dar skriaudžia. Galvodavau apie tai, kad jei sukursime reikiamą įrangą, mes galėtume ją išgelbėti. Ir mes taip padarėme.“

Skaitykite daugiau