Būsimoji ponia Kardashian: nėščia Blac Chyna žurnalo viršeliui pozavo nuoga

Blac Chyna / „Paper“/Charlotte Rutherford nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2016-08-30 08:41
Buvusi striptizo šokėja, o dabar – modelis, verslininkė ir vienintelio Kim Kardashian brolio Robo Kardashiano sužadėtinė Blac Chyna (28 m.), po širdimi nešiojanti jo kūdikį, visiškai nuoga nusifotografavo žurnalo „Paper“ viršeliui.

Blac Chyna, kurios tikrasis vardas yra Angela Renée White (o greitai ji taps ponia Kardashian) ilgai ir sunkiai skynėsi kelią į žinomumą, o šie metai – jos šlovės valanda.

Metų pradžioje ji užmezgė romaną su vieninteliu garsiųjų Kardashian seserų Kim, Kourtney ir Khloe broliu Robu ir, nors iš pradžių niekas jų santykių nelaikė rimtais, jau po kelių mėnesių jie susižadėjo ir štai netrukus susilauks kūdikio.

Maža ta, televizijos ekranuose greitai pasirodys atskiras šešių dalių Blac Chynos ir Robo Kardashiano realybės šou, kuriame bus parodytas poros gyvenimas iš arti.

„Džiaugiuosi, kad gerbėjai galės pamatyti mane kaip žmogų, o ne tik kaip daiktą ar veidą. Aš esu linksma ir sumani, ir jie pamatys mane kaip mamą su keliais verslais bei kaip aš visa tai sugebu suderinti, – žurnalui „Paper“ sakė Blac Chyna. – Nekantrauju parodyti savo santykius su Robu, mūsų kasdienybę, mūsų rūpesčius ir tai, su kuo mums tenka susidurti – pozityvaus ir negatyvaus. Tikiuosi, kad kai žmonės pagalvos apie Blac Chyną, jie galvos apie mane kaip apie verslininkę, motiną ir ne iš kelmo spirtą k**ę.“​

Žmonės.lt primena, kad Blac Chyna yra buvusi reperio Tygos sužadėtinė, jiedu kartu turi sūnų Kingą Cairo. Tyga ją paliko dėl dabartinės savo draugės Kylie Jenner, kuri yra jauniausia Robo Kardashiano sesuo.

#BeautifulPeople @papermagazine Photographer:@charlie__chops Hair : @kellonderyck

A photo posted by Blac Chyna (@blacchyna) on

Blac Chyna, mogul, entrepreneur, a mother and a badass bitch. @papermagazine

A photo posted by Blac Chyna (@blacchyna) on

@PAPERMAGAZINE ????

A photo posted by Blac Chyna (@blacchyna) on

Super excited to share these moments ????Thank u @PAPERMAGAZINE

A photo posted by Blac Chyna (@blacchyna) on

Always be yourself, express yourself, and have faith! ???? Thank you @papermagazine #Cover #BeautifulPeople

A photo posted by Blac Chyna (@blacchyna) on

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai