Būsimai olimpiečių ledo šokėjų porai – Margaritos Drobiazko ir Povilo Vanago pamokos

Allison Reed ir Sauliaus Ambrulevičiaus laisvosios programos pristatymo akimirka / Teodoro Biliūno nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2021-05-07 18:40
Jau beveik savaitę, geriausia visų laikų Lietuvos šokių ant ledo pora Margarita Drobiazko ir Povilas Vanagas, kartu su Allison Reed ir Sauliumi Ambrulevičiumi, pluša senojoje Kauno ledo arenoje, kurioje yra statoma naujoji būsimos olimpiečių poros laisvoji programa.

Paprašius A.Reed ir S.Ambrulevičiaus treneriams kanadiečiams Marie-France Dubreuil, jos vyrui Patrice’ui Lauzonui bei Romain Haguenaueriui, penkių žiemos olimpinių žaidynių dalyviai M.Drobiazko ir P.Vanagas mielai sutiko padėti mūsų šokių ant ledo porai, kuriant naują olimpinę laisvąją programą. Tikimasi, kad ja bus galima grožėtis ir kitų metų vasarį vyksiančiose Pekino žiemos olimpinėse žaidynėse.

Allison Reed labai džiaugiasi galėjusi pačiuožti kartu su Povilu Vanagu, o Saulius Ambrulevičius – su Margarita Drobiazko. Visą savaitę mūsų pora mokėsi ir sėmėsi patirties iš geriausios Lietuvos šokių ant ledo poros. Kaip sako naujoji Lietuvos šokių ant ledo viltis: „Tai nepakartojama patirtis, apie kurią visą gyvenimą svajojome.“

A.Reed ir S.Ambrulevičius Lietuvoje treniruotis ant Kauno ledo planuoja iki gegužės 15 dienos, o jau po kelių dienų turėtų išskristi į Kanadą tęsti pasirengimo. Visgi situacija su patekimu į Kanadą yra labai sudėtinga. Lietuvos čiuožimo federacija bando rasti sprendimą, kaip sugrąžinti čiuožėjus į treniruočių bazę Monrealyje.

Fotogalerija:

Naujausi straipsniai