Bušido turnyre D.Petrikauskas įsivėlė į konfliktą: „Kai pamatau, kad kažkas tampo šeimos narius...“

Darius Petrikauskas / Asmeninio albumo ir Žygimanto Gedvilos nuotr.
Autorius: Kristina Kanevičiūtė, 15min
Publikuota: 2021-11-22 20:08
Šeštadienį sostinės arenoje vykęs „KOK 96: Mega Battle Tournament“ kovos menų turnyras sutraukė būrį smalsuolių. Jį su šeima stebėjo ir kaskadininkas, karatė čempionas Darius Petrikauskas. Deja, serialo „Rimti reikalai“ aktoriui renginio pabaiga apkarto – pasak Dariaus, keli vyrai įsivėlė į susistumdymą su jo mama ir neįgaliojo vežimėlyje sėdinčiu tėčiu, tad jam nebeliko nieko kito, kaip juos ginti.

15min pirmadienį sulaukė „KOK 96: Mega Battle Tournament“ turnyrą „Avia Solution Group“ arenoje Vilniuje savaitgalį stebėjusių žiūrovų laiškų su klausimais.

Skaitytojai tikino matę prie pat ringo įvykusį konfliktą, kuriame dalyvavo neįgaliojo vežimėlyje sėdintis vyras, Darius Petrikauskas ir keli kiti vyrai. Vis dėlto, kas iš tiesų įvyko, suprato toli gražu ne visi renginio žiūrovai.

15min susisiekus su pačiu D.Petrikausku, šis patvirtino savaitgalį stebėjęs minėtą turnyrą ir įsivėlęs į konfliktą. Kaskadininkas ir aktorius sutiko papasakoti apie nemalonią situaciją, kuri lietė jo šeimos narius.

Pasak Dariaus, į turnyrą jo šeima nusprendė nusipirkti 7 bilietus pirmoje eilėje, kad neįgaliojo vežimėlyje sėdintis tėtis galėtų matyti ringą ir niekas nieko neužstotų.

Galiausiai, šeštadienį su šeima pasižiūrėjęs kovą ir sulaukęs bičiulio Sergejaus Maslobojevo lemiamo triumfo, Darius paėjo į šalį, kad galėtų pasikalbėti su draugais telefonu. Tą akimirką renginys dar nebuvo visiškai pasibaigęs.

Darius Petrikauskas / Asmeninio albumo nuotr.
Darius Petrikauskas / Asmeninio albumo nuotr.

Darius pasakoja, kad tuo metu, kai kalbėjosi telefonu ir nebuvo šalia šeimos narių, priešais juos atsistojo keli vyrai, kad galėtų pafotografuoti. Anot kaskadininko, tiek jo mamos, tiek žmonos sesers prašymų pasitraukti pastarieji nepaisė ir netgi ėmė svaidytis negražiais žodžiais.

„Kai išėjau, priekinėje eilėje liko tik moterys su vaikais, o jie atsistojo gal 20 centimetrų atstumu. Žmonos sesuo iš pradžių klausė, ar galite pasitraukti, bet jie nesitraukė. Tada mano mama pradėjo: ar galite pasitraukti, nes ne tam pirkome bilietus pirmoje eilėje už kelis šimtus eurų, kad žiūrėtume į jūsų nugaras.

Jie nesiklausė, į kalbas nesileido ir mama su tuščiu vandens buteliuku, norėdama atkreipti dėmesį, trinktelėjo į kojas, kad jie pasitrauktų. Tada jie atsisuko ir kažką negražiai pasakė, tuomet mama paėmė tėčio neįgalųjį vežimėlį ir pro juos prasibrovė į priekį, kad galėtų matyti renginio pabaigą. Jiems tas nepatiko ir prasidėjo konfliktas“, – situaciją prisimena D.Petrikauskas.

Darius pasakoja, kad grįžęs prie artimųjų, pamatė, kaip minėti vyrai su jais konfliktuoja, o išvydus tokį vaizdą jam akimirksniu užvirė kraujas ir sukilo visos emocijos. Kaskadininkas teigia negalėjęs savo akimis patikėti, kad kažkas stumdo jo mamą ir tėtį.

„Nori ar nenori, bet konfliktas turėjo įvykti, nes šalia buvo ir mano žmona, žmonos sesė, dar vaikai mažiukai. Esu karšto būdo, aš tą žinau, bet kai pamatau, kad kažkas tampo šeimos narius, tai ne tam sportavau, kad taip įvyktų. O smurto nenaudojau, tiesiog buvo vyriškas pokalbis su pasistumdymais, pasitampymais. Net nespėjo apsauga prieiti, nes viskas vyko kelias minutes. Tada mama pradėjo mane raminti. Keli iš tų vyrų vėliau susiprato ir galiausiai atėjo atsiprašyti mamos, o kiti neatsiprašė. Taip viskas ir baigėsi“, – apie šeštadienio įvykius su 15min kalba D.Petrikauskas.

Darius Petrikauskas / Asmeninio archyvo nuotr.
Darius Petrikauskas / Asmeninio archyvo nuotr.

Iš televizijos ekranų gerai pažįstamas pašnekovas stebisi, kad minėtos situacijos metu iš tribūnų atbėgo ne vienas jį palaikantis žmogus. Pasak Dariaus, žiūrovai suprato, kad priešais atsistojusių vyrų elgesys buvo nederamas.

„Net tada, kai viena moteris prašo pasitraukti, o tada kita, jie toliau nori stovėti ir stovi. Gal jei iš pradžių būtų mane pamatę, gal mamai nieko nebūtų sakę. Iš pradžių elgėsi naglai, o vėliau nusileido. Pačiam gale dar jautėme emocinį šoką“, – prisimena D.Petrikauskas.

Pasiteiravus, ar dėl situacijos kreipėsi į policiją, Darius tai paneigia, nes, pasak jo, viskas buvo išsiaiškinta vietoje.

Naujausi straipsniai