Bušido čempionatą užplūdo žinomi žmonės: nuo Vitos Jakutienės iki Simonos ir Jono Nainių

Jonas Nainys ir Simona Nainė / Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-09-24 00:06
Šeštadienio vakarą didžiausias kovos menų turnyras Europoje rugsėjo sudrebino Kauno „Žalgirio“ areną. Per tarptautinį bušido turnyrą „MMA Bushido & KOK World Championship“ pajėgiausi Lietuvos kovotojai stojo į ringą prieš užsienio žvaigždes.

Lietuvos bušido federacijos organizuojamame tarptautiniame turnyre susikovė gerai visame pasaulyje žinomi kovos menų meistrai iš Olandijos, Prancuzijos, Vokietijos, Lenkijos, Latvijos, Estijos, Portugalijos, Moldavijos, Ukrainos, Brazilijos, Kipro ir Lietuvos.

Svarbaus čempionato metu arena prisipildė kovos menų mylėtojų, tarp kurių netrūko ir puikiai visuomenei žinomų veidų. Lemtingas kovas stebėjo papuošalų dizainerė Elvyra Monginienė, didžėjus ir TV laidų vedėjas Jonas Nainys su žmona, dainininke Simona Naine ir kt.

Nuo malonių vaikų auginimo rūpesčių šeštadienio vakarą atsitraukė operos solisto Merūno Vitulskio žmona Erika Vitulskienė.

Vaikus auklėms ar seneliams paliko ir buvusi „pupytė“ Vita Jakutienė. Tai buvo retas kartas, kai Vita pasirodė viešumoje. Po dukters gimimo ir sutuoktinio teismo Vita nėra dažna viešnia šou verslo renginiuose.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai