Bus vestuvės: komikas Russellas Brandas pasipiršo nėščiai draugei Laurai Gallacher

Russellas Brandas ir Laura Gallacher / Vida Press nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2016-06-28 12:35
Britų komikas Russellas Brandas (41 m.) pasipiršo savo nėščiai draugei Laurai Gallacher (27 m.), praneša „The Sun“.

Gerai informuotas šaltinis iš komiko aplinkos „The Sun“ sakė, kad būsimasis tėtis, kuris anksčiau buvo vedęs dainininkę Katy Perry, norėjo „pasielgti tinkamai“ vesdamas savo besilaukiančią draugę.

„Kadangi jie rengiasi tapti tėvais, Russellas norėjo pasielgti tinkamai ir padaryti Laurą savo žmona. Ji patenkinta, kad jis to paprašė“, – sakė šaltinis.​

Pora praėjusį savaitgalį surengė sužadėtuvių vakarėlį savo namuose Oksfordšyre, kuriame dalyvavo Lauros sesuo, žinoma britų televizijos laidų vedėja Kirsty Gallacher, aktorė Susie Amy (jos socialiniuose tinkluose pasidalijo keliomis nuotraukomis iš vakarėlio su sveikinimais Laurai ir užuominomis apie Brandų ir Gallacherių šeimos šventę) ir kiti poros artimieji bei draugai.

Congratulations to my gorgeous sister @daisypoppets ❤️❤️❤️

A photo posted by Kirsty Gallacher (@gallacherkirsty) on

Gorgeous day with @susieamy et al Brand/Gallacher family day! ????????

A photo posted by Kirsty Gallacher (@gallacherkirsty) on

„Po labai viešų santykių su Katy Russellas šį kartą nenorėjo didelio triukšmo. Laura taip pat nenori per daug afišuoti jų santykių, taigi mažas, intymus vakarėlis labai tiko jų, kaip namisėdų, įvaizdžiui palaikyti“, – sakė šaltinis.​

„The Sun“ žiniomis, Laura Gallacher nėščia yra jau šeštą mėnesį, tačiau kada įvyks poros vestuvės – prieš gimstant kūdikiui ar jau po jo gimimo – nėra žinoma.

Komiko mylimoji yra golfo legendos Bernardo Gallacherio dukra. Russellas Brandas su ja susitikinėjo dar prieš romaną su Katy Perry, pirmą kartą jų santykiai nutrūko 2007-aisiais. Tačiau pernai jiedu atnaujino santykius.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai