Būrys komedijos teatro gerbėjų rinkosi į naujos vasaros erdvės pristatymą

Erika ir Merūnas Vitulskiai, Klementina Venciūtė ir Martynas Levickis, Martynas ir Rusnė Kavaliauskai / Pauliaus Peleckio / „ŽMONĖS Foto“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2020-07-01 20:35
Šiltą liepos 1-osios vakarą gausiai susirinkusiems svečiams ir žiniasklaidai pristatyta jauki atvira erdvė Vilniaus Adomo Mickevičiaus bibliotekos kieme, kur vasarą bus rodomi populiariausi komedijos teatro spektakliai.

„Kartu su visa teatro komanda labai džiaugiamės šiandien skelbdami vasaros sezono atidarymą bei galėdami žiūrovus pakviesti į unikalų ir išskirtinį „Domino“ teatrą „Be stogo“. Vasariška nuotaika, juokas, geros emocijos, gyvi susitikimai ir mylimi spektakliai po atviru dangumi – tai, kas šią vasarą lauks mūsų žiūrovų. Tikime, kad neįprasta teatro erdvė visus tiesiog užburs“, – sako teatro vadovė Diana Bukantaitė-Kutkevičienė.

Į atidarymo renginį atvyko daugybė žinomų Lietuvos visuomenės bei pramogų pasaulio atstovų: Vytautas Juozapaitis su Egle Juozapaitiene, Dalia Brenciūtė ir Kostas Smoriginas, Larisa Kalpokaitė ir Jonas Braškys, Martynas Levickis, Gražina Baikštytė, Merūnas ir Erika Vitulskiai, Irena Marozienė, Liucina ir Tadas Rimgailos, Martynas Kavaliauskas su žmona Rusne, Marius Berenis su žmona Sigita, Žygis Stakėnas su žmona Dovile, Simona Starkutė ir kiti.

Dalia Brenciūtė ir Kostas Smoriginas / Pauliaus Peleckio „ŽMONĖS Foto“ nuotr.
Dalia Brenciūtė ir Kostas Smoriginas / Pauliaus Peleckio „ŽMONĖS Foto“ nuotr.

Susirinkusių šventės dalyvių laukė ir pirmasis „Be stogo“ spektaklis – komedija „Vyrų laiškai“.

„Jei jums „nurovė“ stogą, susitikime teatre „Be stogo“! – juokiasi aktorius Sakalas Uždavinys. – Visi aktoriai esame be galo pasiilgę savo žiūrovų, todėl džiaugiamės, kad dar šią vasarą pradės rodyti spektaklius ir mes galėsime dovanoti juoką. Teatras „Be stogo“ – tai nauja patirtis ne tik mums, aktoriams, bet ir žiūrovams, todėl tikiu, kad visi patirsime dar daugiau gerų emocijų, o įspūdžiai išliks ilgam. Susimojuosime nuo scenos!“

Larisa Kalpokaitė ir Jonas Braškys / Pauliaus Peleckio „ŽMONĖS Foto“ nuotr.
Larisa Kalpokaitė ir Jonas Braškys / Pauliaus Peleckio „ŽMONĖS Foto“ nuotr.
Vakaro akimirka / Pauliaus Peleckio „ŽMONĖS Foto“ nuotr.
Vakaro akimirka / Pauliaus Peleckio „ŽMONĖS Foto“ nuotr.

Šią vasarą teatras „Domino“ žiūrovus taip pat kvies pamatyti naujus ir populiarius spektaklius ne tik Vilniuje, bet ir Kaune bei Palangoje: „Testas“, „Tobuli melagiai“, „Pasiklydęs skambutis“, „Vyras po padu“, „Žirklės“, „Psichai“, interaktyvų šou „Alkoholio biblija“,  o su mažaisiais žiūrovais susitikti spektaklyje „Kakė Makė ir atversta knyga“.

Temos:
Teatras Aktualu

Naujausi straipsniai