Buriavimo čempionas Juozas Bernotas tapo tėvu: sūnui jau išrinko vardą

Juozas ir Gilija Bernotai / Aiste Photography ir aurafoto.lt nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2020-10-29 10:28
Lietuvos buriavimo čempionas, olimpietis buriuotojas Juozas Bernotas tapo tėvu. Jo žmona kineziterapeutė, jogos mokytoja Gilija Bernotienė spalio 28-ąją pagimdė sūnų. Žinią portalui Žmonės.lt patvirtinę laimingi tėvai berniukui jau išrinko ir vardą.

Juozas ir Gilija savo pirmagimiui suteikė stiprų lietuvišką vardą – Viesulas.

Žinią apie vaiko gimimą laimingas tėtis pranešė trečiadienį. „Kaune gimė didelis Viesulas – 4200 gramų“, – rašė laimingas buriuotojas.

Kauno klinikose gimdžiusi Gilija portalui Žmonės.lt pasakojo, kad šiuo įdomiu metu netrūko jaudulio, tačiau personalas padarė ką galėjo, jog šeima jaustųsi kuo geriau.

Juozas Bernotas su sūnumi Viesulu / Asmeninio archyvo nuotr.
Juozas Bernotas su sūnumi Viesulu / Asmeninio archyvo nuotr.

„Sakoma, kad išgirdus pirmąjį kūdikio verksmą, pamačius jo akis – pasimiršta viskas. Taip nutiko ir man. Visų svarbiausia – esame sveiki.“

Gilija su Juozu ir sūnumi Viesulu šiuo metu dar gydymo įstaigoje. Pora laukia pakartotinų Covid-19 testo rezultatų, todėl kurį laiką namo sugrįžti dar negalės.

„Gimdymas buvo ilgas ir sunkus. Į ligoninę atvykome praėjusį penktadienį, vaikelis gimė vakar. Dabar visi esame pavargę, bet labai laimingi“, – pridūrė J.Bernotas.

Šeima pasidalijo ir sūnaus vardo atsiradimo istorija.

„Kai pastojau, iš karto jaučiau, kad gims berniukas. Nuojauta kuždėjo – bus tvirtas, ne pėsčias. Vardai tuo metu sukosi galvoje įvairūs. Turėjome kelis variantus. Kadangi Lietuva garsėja savo prietaringumu, tikrai buvo sakančių, jog su vardu Viesulas sūnus atsineš ir siautulingą charakterį. Aš tuo nelabai tikiu, manau, išskirtinis vardas puošia, o asmenybės savybės susiformuoja vaikeliui augant, tikrai ne dėl to, kuo jis vardu. Mano pačios retas vardas, su Juozu nusprendėme, kad ir mūsų sūnui suteiksime originalų“, – sakė Gilija.

Juozas Bernotas / Aiste Photography nuotr.
Juozas Bernotas / Aiste Photography nuotr.

Pora prisipažino, kad dėl paaštrėjusios situacijos šalyje ir daugėjant susirgimų koronavirusu skaičiui, jiems teko kuriam laikui užverti savo jogos studijos duris. 

„Norėdami pasaugoti kitus ir save, priėmėme šį sprendimą, manome, taip kol kas bus geriausia. Turėjome puikią komandą, reikalai klostėsi šauniai, tačiau rizikuoti negalime. Keliausime namo ir visą laiką skirsime sūnaus auginimui“, – pasakojo Gilija.

Juozas Bernotas – garsus šalies buriuotojas olimpietis, Lietuvos buriavimo čempionatų laimėtojas. Su Gilija abu Kaune yra įkūrę studiją „Gilijoga“. Savo veiklą dievinanti jogos mokytoja šioje studijoje dirbo iki paskutinio nėštumo mėnesio.

Juozo ir Giijos meilei jau 12 metų – prieš tiek laiko jiedu susipažino. Susituokė pora 2016-aisiais.

Tąkart Kaune susituokusios poros pasveikinti prie Rotušės susirinko būrys draugų ir bičiulių, tarp jų – ir sporto pasaulio atstovai. Jaunavedžiams laimės linkėjo ir buriuotojas Rokas Milevičius su žmona Erika.

Daugumą svečių atvyko paisydami prašymo vietoje gėlių dovanoti... atvirukus. Iškart po vestuvių Gilija ir Juozas pakėlė sparnus į Siciliją, todėl žiedus nusprendė iškeisti į nevystančius ir daugelį metų džiuginančius prisiminimus.

Naujausi straipsniai