Bunkeryje „Euroviziją“ Ukrainai komentavusio Timūro reakcija: ašaros ir tikėjimas pergale kare

Timūro Mirošničenko reakcija į „Kalush Orchestra“ pergalę „Eurovizijoje“ / Stopkadro nuotr.
15min
Šaltinis: Žmonės
AA

Grupės „Kalush Orchestra“ pergalė šių metų „Eurovizijoje“ pradžiugino visą Europą ir ypatingai ukrainiečius. Užfiksuota, kaip itin jautriai į laimėjimą sureagavo ir konkursą iš bunkerio Ukrainai komentavęs televizijos laidų vedėjas Timūras Mirošničenko. „Laimėsime karą, kaip ir laimėjome „Euroviziją“, – po ukrainiečių pergalės konkurse sušuko jis.

Šeštadienio vakarą Italijos mieste Turine repo grupė „Kalush Orchestra“ su daina „Stefania“ iškovojo nugalėtojos titulą, įveikusi antroje vietoje likusį Jungtinės Karalystės dalyvį Samą Ryderį.

Pergalė pernelyg neturėjo nustebinti, mat grupė, kurią sudaro jos lyderis Olehas Psyukas, multiinstrumentalistas Ihoris Didenčiukas ir šokėjas Vladas Kuročka, buvo laikomi ir lažybininkų favoritais.

Tačiau kai „Kalush Orchestra“ buvo karūnuoti nugalėtojais, Timūras Mirošničenko, kuris iš požeminio bunkerio karo nuniokotoje šalyje gyvai komentavo finalo eigą ukrainiečiams, ypač nuoširdžiai sureagavo į šią žinią, rašo metro.co.uk.

Paviešintuose vaizdo įrašuose matyti, kai paaiškėjus rezultatams Timūras pakyla nuo kėdės ir džiaugsmo kupinu balsu sušunka „Ukraina“. Taip pat kaip iš jaudulio prisidengia veidą rankomis ir net susigraudina.

Tuomet T.Mirošničenko prisiekia, kad Ukraina laimės karą prieš Rusiją. Taip, kaip „Kalush Orchestra“ laimėjo „Euroviziją“.

„Ukrainos komentatorius negali sulaikyti ašarų, kai sako, kad mes laimėsime karą, kaip laimėjome „Euroviziją“.

Šią pergalę skiria UA armijai, kuri mus gina, ir sako, kad dabar ji labai svarbi ukrainiečiams.

P.S.: Jis komentavo iš bunkerio.“

Kalbėdamas su metro.co.uk apie karą, pats Timūras neseniai sakė: „Mes netikėjome, kad tai nutiks, iki pat vasario 24 d. ryto. Net kai Rusijos kariuomenė porą mėnesių stovėjo aplink Ukrainą, mes tuo netikėjome. Negalime suprasti, kaip tai galėjo atsitikti XXI a. Europoje.“

Vyras pridūrė, kad „niekas Ukrainoje negalvojo apie „Euroviziją“, kai Rusijos prezidentas Vladimiras Putinas pradėjo invaziją į šalį.

„Jie galvojo tik apie tai, kaip išlikti gyviems, kaip patekti į saugias vietas, apie savo šeimas, vaikus“, – sakė Ukrainos TV laidų vedėjas.

Grupės „Kalush Orchestra“ nariai taip pat kovojo karo fronte, tačiau gavo specialų leidimą išvykti į Turiną ir dalyvauti šių metų „Eurovizijoje“. Pagal tradiciją kitą dainų konkursą rengia šalis nugalėtoja, o Ukrainos prezidentas Volodymyras Zelenskis jau pažadėjo 2023 m. „Euroviziją“ surengti Mariupolyje, nepaisant tebesitęsiančio karo.

„Eurovizijos“ nugalėtojai ukrainiečiai „Kalush Orchestra“ (22 nuotr.)
+16
Skaitykite daugiau