Eidamas 55-uosius mirė „Žaliosios mylios“ aktorius Michaelas Clarke'as Duncanas

Michaelas Clarke'as Duncanas / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2012-09-04 08:07
Pirmadienį Los Andžele mirė aktorius Michaelas Clarke'as Duncanas, kurį visame pasaulyje 1999-aisiais išgarsino filmas „Žalioji mylia“ (org. „The Green Mile“), praneša BBC. Už Džono Kofio vaidmenį šioje juostoje aktorius buvo nominuotas „Oskarui“ ir „Auksiniam gaubliui“.

Michaelas Clarke'as Duncanas, kuriam gruodžio 10-ąją būtų suėję 55-eri, mirė pirmadienį „Cedars-Sinai“ ligoninėje Los Andžele. Ten jis buvo gydomas po liepą jį ištikusio širdies smūgio. Kaip rašo TMZ, aktoriaus mirtis buvo staigi – jo sužadėtinė Omarosa Manigault tik trumpam išėjo iš palatos, o kai grįžo, jis jau buvo miręs.

„Scanpix“ nuotr.
„Scanpix“ nuotr.

Miokardo infarktas vyrą užklupo liepos 13-ąją, tuomet jį gulintį ant žemės namuose rado jo mylimoji. O.Manigault atliko jam širdies masažą ir taip išgelbėjo jo gyvybę, tačiau pilnai aktorius taip ir neatsigavo.

„Omarosa Manigault dėkinga už jūsų maldas ir prašo privatumo šiuo sunkiu metu. Kada bus galima atsisveikinti su mirusiuoju bus paskelbta vėliau“, – pranešė atstovas spaudai. „Aš priblokšta. Jis buvo mano gyvenimo meilė“, – vėliau O.Manigault sakė „Radar“.

„Scanpix“ nuotr.
„Scanpix“ nuotr.

Netrukus užuojautą dėl aktoriaus mirties pareiškė ir jo kolegos. „Aš esu labai nuliūdęs, kad pasaulis prarado Didijį Mike'ą. Jis buvo lobis, kurį mes visi atradome „Žaliosios mylios“ filmavimo aikštelėje. Jis buvo magiškas“, – sakė 56-erių aktorius Tomas Hanksas. Užuojautą dėl jo mirties pareiškė ir „Žaliosios mylios“ režisierius Frankas Darabontas. „Jis buvo vienas iš geriausių žmonių, su kuriais man teko garbė dirbti ir jį pažinoti. Michaleas buvo labai kilnios sielos žmogus – tikras mandagumo, garbingumo ir gerumo pavyzdys. Liūdesys, kurį dabar jaučiu, yra neapsakomas“, – teigė F.Darabontas.

M.C.Duncanas gimė 1957 m. Čikagoje, jį augino vieniša motina. Kai jo mama sunkiai susirgo, M.C.Duncanas metė mokslus universitete ir pradėjo dirbti apsauginiu naktiniuose klubuose, kad galėtų uždirbti pinigų gydymui. Iki pradėjo vaidinti, jis dirbo ir tokių garsių aktorių kaip Willas Smithas, Jamie Foxxas asmens sargybiniu. Po to, kai buvo nužudytas reperis Notorious B.I.G., kurį jis turėjo saugoti, M.C.Duncanas metė asmens sargybinio darbą ir pradėjo vaidinti. Netrukus jis gavo vaidmenį filme „Armagedonas“ (org. „Armageddon“), o dar po metų pasirodęs filmas „Žalioji mylia“ pelnė jam pasaulinį pripažinimą.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai