BTV žiūrovams – fenomenalaus populiarumo sulaukęs turkiškas serialas

Serialo aktoriai / BTV nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-05-25 12:58
BTV žiūrovai ketvirtadienį išvys fenomenalios sėkmės sulaukusio turkiško serialo „Savas žmogus“ (Icerde) premjerą. Nuo pat pirmos jo serijos pasirodymo Turkijoje 2016 m. rugsėjo mėnesį, serialas pasiekė geriausius Turkijos serialo žiūrimumo rekordus per pastaruosius šešerius metus.

„Savas žmogus“ tapo žiūrimiausia visų laikų Turkijos drama „YouTube“ kanale, pirmąją jos seriją turkai peržiūrėjo 10 milijonų kartų.

Po sėkmės Turkijoje „Savo žmogaus“ teisės parduotos kelioms dešimtims šalių, tarp jų Graikijai, Čilei, Gruzijai, Indijai.

Sukurti šį serialą prodiuserių kompaniją „Ay Yapim“ įkvėpė serialo „Karadajus“ sėkmė.

„Savas žmogus“ yra nuostabi produkcija, dar vienas kompanijos „Ay Yapim“ hitas, - sako „Eccho Rights“ vykdomasis direktorius Fredrik af Malmborg. - Šis serialas vienodai įdomus ir vyrų, ir moterų auditorijai, yra tikras puikios turkų dramos pavyzdys“.

„Savas žmogus“ – tai ir kriminalo, ir veiksmo, ir jausmų kupina drama. Ji pasakoja apie du brolius. Sarpo brolis dingsta ir yra laikomas mirusiu, šeima gyvena prisiminimais. Sarpas kaltina save dėl brolio netekties, baigia mokslus policijos akademijoje ir gauna užduotį infiltruotis į mafijos boso Dželalo valdomą sindikatą. Jis tikisi, kad sėkminga misija padės rasti sielos ramybę.

Įsitraukęs į Dželalo pasaulį, Sarpas pradeda jausti gilius jausmus mafijos boso globotinei Melek. Dželalas priglaudė ją, elgetaujančią gatvėse, kartu su mažu berniuku Mertu. Galų gale Sarpas išsiaiškina, kad Mertas yra jo prarastas brolis, kuris pradeda vykdyti savo misiją Dželalo užsakymu. Broliai vėl susivienija, tik šį kartą kaip oponentai priešingose įstatymo pusėse. Ar broliška meilė padės įveikti visus skirtumus ir pagydys sužeistas širdis?

Seriale „Savas žmogus“ vaidina žinomi Turkijos aktoriai Çağatay Ulusoy, Aras Bulut İynemli ir Çetin Tekindor.

„Savas žmogus“ – nuo šiandien darbo dienomis per BTV.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai