BTV laida „Skanus pokalbis“: kuo pavaišinti į svečius užsukusias manekenes?

BTV laida „Skanus pokalbis“ / BTV nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2012-04-11 19:08
Kaip reaguoti, kai tau vos 25-eri, o tau sako, kad dirbti esi per sena? Nomeda Marčėnaitė skanaus pokalbio pasikvietė Renatą Mikailionytę ir Medą Jonaitytę.

„Tokia graži mano studija dar niekada nebuvo“, – džiaugėsi Nomeda, prie stalo pasisodinusi vienas garsiausių Lietuvos manekenių R.Mikailionytę ir M.Jonaitytę. Tačiau jos vienbalsiai užtikrino: grožis jų darbe nėra toks svarbus, kaip daugelis įsivaizduoja.

„Merginos, dirbančios modeliais, yra maždaug vidurys tarp tų, kurios dalyvauja grožio konkursuose ir aktorių. Modelis neprivalo būti graži, bet turi būti asmenybė“, – įsitikinusi R.Mikailionytė. Iki šiol jos su kolegėmis prisimena savo kelią, kuris tikrai nebuvo rožėmis klotas, bet jos puikiai žino, kad yra žmonių, dėl savo pašaukimo dirbančių kur kas sunkiau.

„Balerinos dirba tikrai daug sunkiau, jų kelias kur kas sudėtingesnis. O modeliai... Jei turi duomenis, esi smalsi, domiesi, kodėl nepabandyti?“, – svarstė Meda, pridurdama, kad stereotipas, kad modeliai neturi išsilavinimo, yra visai nepagrįstas. Tačiau teisybė yra tai, kad modeliai neturi vaikystės.

Tačiau susitikusios su Nomeda moterys kalbėsis ne tik apie darbo užkulisius. O kaip joms sekasi meilės reikalai? Ar nebijo vyrai būti šalia gražių ir protingų moterų ir kokius vyrus jos pačios laiko seksualiais?

Moteriškas pokalbis ir gardžių, bet nekaloringų patiekalų receptai – sekmadienį 19 val laidoje „Skanus pokalbis“ per BTV.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai