Bruce'as Willisas parodė penktosios savo dukters nuotrauką

Bruce'as Willis ir Emma Heming / AFP/„Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2014-05-28 09:24
Holivudo žvaigždė Bruce'as Willisas (59 m.) su žmona Emma Heming (35 m.) parodė pasauliui, kaip atrodo prieš tris savaites gimusi jų dukra Evelyn.

Mažylės nuotrauką socialiniame tinkle „Instagram“ paviešino britų aktorė ir modelis Emma Heming. Šiltoje nuotraukoje užfiksuota poros vyresnioji dukra Mabel (2 m.) ir jos mažoji sesutė Evelyn. „Gražios draugystės pradžia“, – taip savo dukterų nuotrauką pakomentavo Bruce'o Williso žmona.

„Instagram“ nuotr.
„Instagram“ nuotr.

Į gegužės 5-ąją gimusią veiksmo filmų žvaigždės Bruce'o Williso dukrą akies krašteliu buvo galima pažvelgti praėjusį savaitgalį, kai Emma Heming paviešino nuotrauką, kurioje maitina mažylę – šioje nuotraukoje matėsi tik mergaitės pakaušis.

Nors Bruce'as Willisas džiaugiasi būdamas net penkių dukrų tėvu, tačiau neslepia, kad vis dar tikisi sulaukti ir sūnaus. Praėjusią savaitę kalbėdamas su „People“ aktorius sakė jau nekantraujantis su žmona susilaukti dar vieno vaikelio.

„Pagaliau norėčiau turėti sūnų. Bet puiku ir dabar“, – šypsodamasis sakė aktorius.

Bruce'as Willisas su Emma Heming susituokė prieš penkerius metus. Pora augina dvejų metų dukrą Mabel, o iš pirmosios santuokos su Demi Moore aktorius turi dar tris jau suaugusias dukras: Rumer (25 m.), Scout (22 m.) ir Tallulah (20 m.).

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai